Kogo zamordowali zdrajcy? Odpadła osoba z czarnej listy w The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Milcke dziewiątą ofiarą zdrajców
Źródło: TVN
Olga Kelm i Piotr Sinicki w nocy wydali wyrok. Na celowniku mieli trzech graczy. Zobacz fragment 12. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

Malwina Wędzikowska przekazała uczestnikom "The Traitors. Zdrajcy" informację o odpadnięciu kolejnego gracza. Tytułowi zdrajcy - Olga Kelm i Piotr Sinicki podczas nocnej narady wydali wyrok. Usunęli z gry jedną osobę z czarnej listy. Mikołaj Milcke odpadł z programu. Zdrajcy postawili na nim krzyżyk. Nie pojawił się na śniadaniu. Zagrożone eliminacją były także Justyna Kąkol i Manae Shimizu-Kaczmarczyk.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 18 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Teo Daeyeong Chung, Sandra Plajzer i Mikołaj Milcke.

Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy - Monika Kosowska, Alex Cichosz, Dominika Michałowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski, Adam Kossut, Mikołaj Jaworski, Dorota Świętoniowska.

"The Traitors. Zdrajcy" – co robią zdrajcy?

Malwina Wędzikowska jest prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy". O zwycięstwo w pierwszej edycji rywalizowało 24 graczy podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane grą "Mafia". Tytułowi zdrajcy muszą usunąć lojalnych z programu. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych. Każda z dwóch grup ma pozbyć się przeciwników także podczas głosowania przy okrągłym stole. Intryga i podstęp to główne elementy reality show. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości