The Traitors. Zdrajcy: Konflikt, eliminacja i zadanie z Volodymyrem Testardi. Podsumowanie 11. odcinka

Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Kulinarna misja za 20 tysięcy złotych
The Traitors. Zdrajcy: Kulinarna misja za 20 tysięcy złotych
The Traitors. Zdrajcy: Kogo z czarnej listy zamordują zdrajcy?
The Traitors. Zdrajcy: Kogo z czarnej listy zamordują zdrajcy?
The Traitors. Zdrajcy: Dorota Świętoniowska odpadła z programu
The Traitors. Zdrajcy: Dorota Świętoniowska odpadła z programu
The Traitors. Zdrajcy: Justyna podejrzewa, że Patryk jest zdrajcą
The Traitors. Zdrajcy: Justyna podejrzewa, że Patryk jest zdrajcą
The Traitors. Zdrajcy: Piotr na celowniku Manae i Stanleya
The Traitors. Zdrajcy: Piotr na celowniku Manae i Stanleya
The Traitors. Zdrajcy: Dorota twierdzi, że Justyna ją wykorzystała
The Traitors. Zdrajcy: Dorota twierdzi, że Justyna ją wykorzystała
The Traitors. Zdrajcy: Konflikt Doroty i Justyny
The Traitors. Zdrajcy: Konflikt Doroty i Justyny
Do wielkiego finału "The Traitors. Zdrajcy" zostało kilka dni. Lojalni muszą zdemaskować jeszcze dwóch zakapturzonych, a zdrajcy – nie dać się zauważyć i jak najdłużej sabotować grę. Zobacz najlepsze fragmenty z jedenastego odcinka programu.

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

W 11. odcinku "The Traitors. Zdrajcy" w grze zostało już 8 osób. Zdrajcy i lojalni stracili swoich uczestników. Gracze nie wiedzą, ilu jest zdrajców. Mogą spodziewać się po każdym, że przeszedł na drugą stronę. Nikt nie może ufać nikomu. Malwina Wędzikowska nadzoruje rozmowy graczy przy okrągłym stole.

Uczestnicy przy okrągłym stole mogli kolejny raz sprawdzić siebie wzajemnie. Na celowniku znaleźli się Piotr Sinicki, Patryk Szczypka oraz Dorota Świętoniowska. Podczas głosowania najwięcej głosów otrzymała Dorota. Świętoniowska odpadła z programu. Była lojalna, jednak gracze wyeliminowali ją większością głosów w jedenastym epizodzie reality show. To kolejna osoba z grupy lojalnych, która została wyeliminowana z gry.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 17 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Teo Daeyeong Chung i Sandra Plajzer. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy - Monika Kosowska, Alex Cichosz i Dominika Michałowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski, Adam Kossut, Mikołaj Jaworski i Dorota Świętoniowska.

Zasady gry w "The Traitors. Zdrajcy" są twarde. Zdrajcy muszą wyeliminować z gry wszystkich lojalnych, tylko wtedy wygrają nagrodę główną do podziału między sobą. Lojalni muszą wypędzić zdrajców z zamku. Mają taką możliwość podczas obrad przy okrągłym stole.

The Traitors. Zdrajcy: Dorota Świętoniowska odpadła z programu
Zobacz fragment 11. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Czarna lista - kogą zamordują zdrajcy?

Zdrajcy spotkali się w nocy na naradzie. Olga Kelm i Piotr Sinicki zastanawiali się, kogo z czarnej listy powinni usunąć z programu. Wśród zagrożonych graczy są: Justyna Kąkol, Manae Shimizu-Kaczmarczyk oraz Mikołaj Milcke. Jedna osoba z tego grona opuści zamek. 

W poprzednim odcinku Malwina Wędzikowska poprosiła zdrajców, aby stworzyli czarną listę. Kelm i Sinicki wskazali najgroźniejszych lojalnych, którzy mogą im zagrażać w reality show. Mogli wpisać także swoje nazwiska. Nie zrobili tego. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

Volodymyr Testardi w "The Traitors. Zdrajcy"

Nowa misja była wyzwaniem kulinarnym dla graczy. Za jej wykonanie mogli zdobyć nawet 20 tysięcy złotych! Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością gotowania i smakowania potraw. Malwina Wędzikowska zaprosiła lojalnych i zdrajców do akademii kulinarnej. Olga Klem, Dorota Świętoniowska, Stanley Ayomo, Piotr Sinicki, Patryk Szczypka, Mikołaj Milcke pod nadzorem kucharza Volodymyra Testardi musieli ugotować dla wszystkich uczestników obiad. Powodzenie misji zależało od dwóch osób, które te potrawy będą smakować. Justyna Kąkol i Manae Shimizu-Kaczmarczyk zgadywały nazwy potraw i piwa. Za każdą odgadniętą nazwę, zdobywały pieniądze.

The Traitors. Zdrajcy: Dorota twierdzi, że Justyna ją wykorzystała
Zobacz fragment 11. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Konflikt Doroty i Justyny w "The Traitors. Zdrajcy"

Dorota Świętoniowska i Justyna Kąkol miały nerwową rozmowę między sobą. Świętoniowska stwierdziła, że Kąkol wykorzystała ją i wystawiała oraz potraktowała jako tarczę. Z tego powodu już nie zaufa Justynie stuprocentowo. Wszystko przez zegarek... Pozostali gracze byli w szoku z powodu tematu tej dyskusji. Olga Kelm, Patryk Szczypka Manae Shimizu-Kaczmarczyk nie dowierzali temu, co słyszą. Dorota oznajmiła, że to są tylko jej przemyślenia. Justyna wyznała, że jest jej bardzo przykro z powodu tej sytuacji.

Dorota jako jedyna z uczestników w zamku miała ze sobą zegarek. Justyna zapytała ją niespodziewanie, która jest godzina. Świętoniowska uznała, że Kąkol zrobiła to specjalnie, żeby ją zdemaskować i przez to straciła do niej stuprocentowe zaufanie. Rozmowa między uczestniczkami wzbudziła duże zainteresowanie wśród pozostałych graczy.

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1., odcinek 11.
The Traitors. Zdrajcy: Volodymyr Testardi i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Volodymyr Testardi, Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Volodymyr, Malwina, uczestnicy
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości