The Traitors. Zdrajcy: Gęsta atmosfera na zamku. Kto zostanie wyeliminowany? Zwiastun 9. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Gęsta atmosfera na zamku. Zwiastun 9. odcinka
Źródło: TVN
Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" mają coraz większe problemy w grze. Muszą eliminować siebie wzajemnie, wzbudza to stres i utrudnia tropienie zdrajców. Premiera nowego odcinka w środę, 24 kwietnia w TVN. Zobacz, co wydarzy się w programie.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 9.

W 9. odcinku "The Traitors. Zdrajcy" nie zabraknie na zamku w Mielmont atmosfera gęstnieje z każdą minutą programu. Liczba uczestników zmniejsza się. Gracze podejrzewają siebie wzajemnie o bycie zdrajcą. Jest im bardzo trudno zachować obiektywną ocenę sytuacji, ponieważ przywiązują się do siebie coraz mocniej. Dobre relacje i sympatie utrudniają grę według twardych zasad.

Dominika Michałowska i Olga Kelm pozbywają się lojalnych. Maciej Paszek był jedną z ofiar w poprzednim odcinku. Następnie podczas sekretnej eliminacji zdrajczynie zamordowały Teo Daeyeonga Chunga na uroczystej kolacji. Lojalni polują na zdrajców, czy w nowym odcinku wypędzą z zamku groźne przeciwniczki?

Malwina Wędzikowska przygotowała nowe zadanie dla uczestników, to połączenie dziecięcej gry i sportu ekstremalnego. Do wygrania nawet 60 tysięcy złotych. Aby wykonać misję potrzebne będą następujące umiejętności: dobra pamięć, spostrzegawczość, wytrzymałość fizyczna oraz umiejętność komunikacji pod presją czasu.

The Traitors. Zdrajcy: Zmiana zasad eliminacji przez zdrajców
Zobacz fragment 8. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kto odpadł z programu?

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 13 osób. W poprzednich odcinkach zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek i Teo Daeyeong Chung. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski i Adam Kossut.

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera dziewiątego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 24 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 27 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 28 kwietnia o godz. 17:30 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości