Dominika i Olga o szantażu i roli zdrajcy. Co je najbardziej zaskoczyło w The Traitors. Zdrajcy?

The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Olga o roli zdrajcy
Źródło: "Dzień Dobry TVN"
Dominika Michałowska i Olga Kelm tworzą zgrany duet zdrajczyń w "The Traitors. Zdrajcy". Opowiedziały o współpracy i strategii w reality show. Podzieliły się też informacjami ze swojego życia prywatnego.

Olga Kelm i Dominika Michałowska o "The Traitors. Zdrajcy"

Olga Kelm powiedziała Marcinowi Prokopowi, że nie mogła odrzucić propozycji zostania zdrajczynią, którą otrzymała od Dominiki. Została zaszantażowana. Nie wchodziło w grę odpadnięcie z programu. Wyznała, że przemiana z lojalnego w zdrajcę, była dla niej trudnym i ciekawym jednocześnie doświadczeniem.

- Było bardzo trudno zmienić obóz, pomimo że ja bardzo chciałam być zdrajcą od początku i to mówiłam we wszystkich wywiadach wcześniej. W rozmowach z produkcją powiedziałam, że tylko i wyłącznie chcę być zdrajcą. Natomiast nie podejrzewałam, że może się to stać w trakcie. Według mnie było tam tyle osób, które potencjalnie byłyby doskonałe w tej roli. Ja absolutnie nie brałam tego pod uwagę, byłam tam szczera, postawiłam na bycie lojalną i było to dla mnie duże zaskoczenie – stwierdziła Olga Kelm.

The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajców w nowym składzie
Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Dominika Michałowska opowiedziała o tym, kiedy podjęła decyzję, że chciałby jednak być zdrajcą, a nie lojalną. Decydującym momentem była rozmowa z Malwiną Wędzikowską.

- To jest bardzo nietypowa sytuacja, bo ja do ostatniej chwili mówiłam, że chciałam być lojalną. Przed wejściem na rozmowę z Malwiną – powiedziałam, że zdrajca ma większe szanse, dobra sprawdzimy się. Widziałam błysk w jej oku. […] Stwierdziłam, że fajnie będzie zrobić coś, czego nie robię na co dzień. Nie byłam przygotowana, to był pełen freestyle. Podejmowało się decyzję z dnia na dzień, pod wpływem chwili, emocji więc trudno powiedzieć, jak się do tego przygotować - oznajmiła Dominika Michałowska.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" – Dominika Michałowska - kim jest?

Dominika Michałowska ma 30 lat. Mieszka w Poznaniu. Jest właścicielką salonu medycyny estetycznej. Studentka pielęgniarstwa, absolwentka architektury. Pozytywna i optymistyczna, z dużą chęcią do przeżywania nowych przygód w życiu. Ma świadomość, że pozory związane z jej wyglądem zewnętrznym mogą często mylić. Bardzo dba o swój wizerunek, urodę i sylwetkę. Hobbystycznie maluje także obrazy, uwielbiać gotować i podróżować. Nie znosi nudy i monotonii. W życiu stara kierować się zasadą, którą wytatuowała sobie na ciele: „Bój się, ale zrób to i tak”.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – Olga Kelm - kto to?

Olga Kelm ma 41 lat. Jej miejsce zamieszkania to Łódź. Z wykształcenia jest politologiem, ukończyła Stosunki Międzynarodowe. Pracuje jako fotografka. Sport to jej wielka życiowa pasja. Jest także trenerką personalną. W wieku 35 lat zaczęła zawodowo zajmować się sportami sylwetkowymi, niezwykle szybko osiągnęła sukcesy. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski w body fitness, V-ce Mistrzynią Europy i Mistrzynią Świata w parach kulturystycznych.

Olga jest skupiona na pracy nad sobą. Jest zdeterminowana do osiągnięcia wyznaczonych celów. Jako dojrzała kobieta wie, czego chce i ma poczucie własnej wartości. Towarzyska, pewna siebie, lubiąca ryzyko. Bardzo dumna ze swoich wyborów życiowych i sukcesów sportowych. Przygotowała się do udziału w reality show "The Traitors. Zdrajcy". Ma lekką klaustrofobię, dlatego przed programem poszła do zakładu pogrzebowego i zamknęła się w trumnie, aby sprawdzić swoją wytrzymałość.

The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm
The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości