Mikołaj Jaworski zrezygnował z pieniędzy. Zaskoczył graczy w "The Traitors. Zdrajcy"

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska, Mikołaj Jaworski
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski zaskoczył graczy. Dlaczego zrezygnował z pieniędzy?
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska dała Mikołajowi Jaworskiemu kuszącą propozycję. Nikt z graczy nie spodziewał się takiej sytuacji podczas kolacji w "The Traitors. Zdrajcy". Zobacz fragment 8. odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 8.

Niespodziewany zwrot akcji w 8. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Malwina Wędzikowska zrezygnowała z kolejnych obrad okrągłego stołu i zaprosiła na uroczystą kolację uczestników reality show. Wszyscy spotkali się w eleganckich strojach. Zawodnicy mogli chwilę odetchnąć. Jednak wizję spokojnego wieczoru przysłoniły nowe wydarzenia.

Prowadząca poprosiła, aby ochotnik spośród uczestników wymienił osobę, której ufa najbardziej. Jako pierwszy zgłosił się Stanley Ayomo. Wskazał Teo Daeyeonga Chunga. Kolejne osoby wybierały spośród następnych graczy. Jako ostatni został Mikołaj Jaworski. Malwina podarowała mu deser. Okazało się, że są to złote monety, zdobyte podczas zadania. Mikołaj mógł zostawić dla siebie 12 tysięcy złotych, ale zdecydował się przekazać je do wspólnej puli finałowej.

The Traitors. Zdrajcy: Patryk, Olga, Dominika, Mikołaj
The Traitors. Zdrajcy: Patryk, Olga, Dominika, Mikołaj
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - na czym polega program?

Malwina Wędzikowska prowadzi polską wersję programu "The Traitors. Zdrajcy". Program jest inspirowany grą "Mafia". O wygraną rywalizują 24 osoby. Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o zwycięstwo. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Wykonują przygotowane zadania. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości