The Traitors. Zdrajcy: Sekretna eliminacja przez zdrajców. Kto padł ofiarą?

The Traitors. Zdrajcy: Sekretna eliminacja przez zdrajców
Źródło: TVN
Dominika Michałowska i Olga Kelm były w szoku, kiedy dostały list od Malwiny Wędzikowskiej. Czy udało się im wykonać zadanie? Zobacz fragment 8. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 8.

Niespodziewany zwrot akcji w 8. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Malwina Wędzikowska zrezygnowała z kolejnych obrad okrągłego stołu i zaprosiła na uroczystą kolację uczestników reality show. Prowadząca przygotowała dla zdrajców specjalną misję! Dominika Michałowska i Olga Kelm dostały list. Kiedy go przeczytały, nie ukrywały zdziwienia. Zmieniły się zasady eliminacji lojalnej osoby z programu. Oto treść wiadomości:

"Drodzy zdrajcy, dzisiaj nie będzie nocnej narady zdrajców. Zamiast tego musicie sekretnie porozumieć się i wybrać lojalnego, którego chcielibyście wyeliminować. Potem jedna z was przypieczętuje tę decyzję zdaniem wypowiedzianym do wybranego lojalnego: Kocham cię. Na eliminację macie czas do północy, później szansa przepada".

Narada zdrajców w 8. odcinku programu "The Traitors. Zdrajcy"

W 8. odcinku Dominika Michałowska i Olga Kelm zdążyły w wyznaczonym czasie wykonać eliminację według nowych zasad. Porozumiały się sekretnie między sobą i wytypowały gracza. Teo Daeyeong Chung został kolejną ofiarą zdrajczyń. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

Zasady wyboru zdrajcy w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska wybrała trzech tytułowych zdrajców podczas pierwszego spotkania przy okrągłym stole. Alex Cichosz, Monika Kosowska i Dominika Michałowska przyjęli swoje role w reality show. Zgodnie z zasadami programu "The Traitors. Zdrajcy" po odpadnięciu jednego zdrajcy pozostali mogą zwerbować nowego. Nie jest to konieczne. Jeśli z gry wyeliminowany zostanie drugi zdrajca, sytuacja ulega zmianie. Ostatni ze zdrajców musi zaproponować komuś z lojalnych dołączenie do niego. Jest to propozycja nie do odrzucenia. Jeśli lojalny nie zgodzi się zostać zdrajcą, odpadnie z reality show. Po odpadnięciu z gry Alexa nowym zdrajcą została Olga Kelm. Dołączyła do Dominiki Michałowskiej .Zdrajcy wspólnie muszą wyeliminować z gry w "The Traitors. Zdrajcy" lojalnych uczestników. Wygrają nagrodę główną, tylko jeśli usuną wszystkich przeciwników.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości