The Traitors. Zdrajcy: Dominika płakała ze strachu. "Zamach na moje życie"

The Traitors. Zdrajcy: Dominika płakała ze strachu. Ma lęk wysokości
Źródło: TVN
Dominika Michałowska bała się, że spadnie. Ekstremalne zadanie sprawiło trudności uczestnikom. Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 9.

Malwina Wędzikowska przygotowała kolejną misję dla uczestników w 9. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Mogli zdobyć złote monety o wartości nawet 60 tysięcy złotych. Było to połączenie dziecięcej gry i sportu ekstremalnego

Zawodnicy zagrali w przeskalowaną grę memory. Dominika Michałowska i Sandra Plajzer zawieszone na linach odkrywały karty z symbolami na ogromnej konstrukcji. Pozostali gracze na dole nawigowali je, zapamiętywali ułożenie kart oraz operowali linami, do których przyczepione były znajdujące się na wysokościach uczestniczki

Aby wykonać misję potrzebne były następujące umiejętności: dobra pamięć, spostrzegawczość, wytrzymałość fizyczna oraz umiejętność komunikacji pod presją czasu. Niestety nie udało się im zdobyć maksymalnej sumy za to zadanie.

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady gry

Program "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości