Ślub...: Magda Chorzewska podzieliła się swoimi obawami dotyczącymi Justyny

Ślub...: Magda Chorzewska podzieliła się swoimi obawami dotyczącymi Justyny
Magdalena Chorzewska odwiedziła Justynę i Przemka w Poznaniu. Po rozmowie z małżonkami podzieliła się swoimi obawami z Karoliną Tuchalską-Siermińską. 

PREMIEROWE ODCINKI PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" WE WTORKI O 21:35 W TVN. WSZYSTKIE ODCINKI ZOBACZYCIE W PLAYER.PL.

Ślub...: Magda Chorzewska odwiedziła Justynę i Przemka

Justyna i Przemek to jedna z par dobranych przez ekspertów w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już podczas wesela małżonkowie przypadli sobie do gustu i wspólnie ustalili, że po podróży poślubnej udadzą się do Poznania, gdzie mieszka Przemek. Jak postanowili, tak zrobili. Nie przypuszczali jednak, że ten czas okaże się dla nich tak trudny. Małżeństwo często sprzecza się bowiem o błahostki. 

W dojściu do porozumienia postanowiła pomóc im Magdalena Chorzewska, która odwiedziła ich w mieszkaniu w Poznaniu. Najpierw porozmawiała z małżonkami osobno, później we dwójkę. Szybko wyciągnęła pierwsze wnioski! Podzieliła się nimi z Karoliną Tuchalską-Siermińską.

Ślub...: Justyna ma kłopoty ze zdrowiem. Jak to wpłynie na jej małżeństwo z Przemkiem?
Ślub...: Justyna ma kłopoty ze zdrowiem. Jak to wpłynie na jej małżeństwo z Przemkiem?
Justyna wyjawiła Przemkowi, że ma kłopoty ze zdrowiem, które mogą wpływać na jej nastrój. Bała się, jak zareaguje na to jej mąż. Ten wykazał się zrozumieniem. 
podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie