Ślub...: Magda Chorzewska odwiedziła Justynę i Przemka

Ślub...: Magda Chorzewska odwiedziła Justynę i Przemka
Magdalena Chorzewska odwiedziła przebywających w Poznaniu Przemka i Justynę. To właśnie do małżonki Poznaniaka miała więcej uwag. Kobieta się do nich zastosuje?

PREMIEROWE ODCINKI PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" WE WTORKI O 21:35 W TVN. WSZYSTKIE ODCINKI ZOBACZYCIE W PLAYER.PL.

Ślub...: Co było Przemka, jest wspólne. Justyna już wie, jak odmieni ich mieszkanie
Ślub...: Co było Przemka, jest wspólne. Justyna już wie, jak odmieni ich mieszkanie
W 6. odcinku 8. edycji eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Justyna po raz pierwszy odwiedzi mieszkanie swojego męża Przemka. Od razu zacznie się w nim rządzić. Czy zmiany obejmą coś więcej niż kanapę?

Justyna i Przemek to jedna z par dobranych przez ekspertów w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już podczas wesela małżonkowie przypadli sobie do gustu i wspólnie ustalili, że po podróży poślubnej udadzą się do Poznania, gdzie mieszka Przemek. Jak postanowili, tak zrobili. Nie przypuszczali jednak, że ten czas okaże się dla nich tak trudny. Małżeństwo często sprzecza się bowiem o błahostki. 

W dojściu do porozumienia postanowiła pomóc im Magdalena Chorzewska, która odwiedziła ich w mieszkaniu w Poznaniu. Najpierw porozmawiała z małżonkami osobno, później we dwójkę. Szybko wyciągnęła pierwsze wnioski!

Ślub...: Justyna ma kłopoty ze zdrowiem. Jak to wpłynie na jej małżeństwo z Przemkiem?
podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie