Poznaj świat nastolatków od kuchni! "MasterChef Nastolatki" od 3 marca w TVN

MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki - zwiastun programu
Rusza nowa odsłona najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Tym razem zobaczymy uczestników w wieku od 13 do 17 lat. Pretendentów do najlepszego MasterChefa wśród nastolatków oceniać będą Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska, zaś Michał Korkosz „Rozkoszny” zadebiutuje jako Influencer kulinarny, będąc jednocześnie wsparciem dla zawodników. Wśród gości „MasterChef Nastolatki” pojawią się także Ewa Chodakowska, Martyna Wojciechowska, Przemysław Klima oraz Sofia Konecka-Menescal!  

W pierwszych dwóch odcinkach Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak spośród kilkudziesięciu chętnych wybiorą najlepszą czternastkę, która będzie miała możliwość dalej konkurować o tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków.  

Do spotkania z Dorotą, Michelem i Tomkiem kandydatów do tytułu "Masterchefa Nastolatki" gościnnie wspierać będzie Martyna Wojciechowska. Podczas wizyty w studio podróżniczka skupi się na rozmowie z zawodnikami oraz opowie o projekcie „Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”.  

MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki: Dorota Szelągowska
MasterChef Nastolatki: Ewa Chodakowska gościem
MasterChef Nastolatki: Dorota Szelągowska
+11
Zobacz galerię

Wśród gości programu pojawi się także Ewa Chodakowska, która z właściwą sobie wrażliwością będzie promować wprowadzanie zdrowych nawyków do codziennego życia. Najpopularniejszą kuchnię w Polsce odwiedzi też finalistka 12. edycji „Top Model” Sofia Konecka-Menescal, mistrz pizzy Valerio Valle oraz właściciel wyróżnionej dwiema gwiazdkami Michelin restauracji Bottiglieria 1881 Przemysław Klima.  

W programie "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje również influencer kulinarny Michał "Rozkoszny" Korkosz, twórca bloga "Rozkoszny", autor książek kulinarnych, którego przepisy podbiły TikToka, Instagram i YouTube'a! Będzie on wsparciem i łącznikiem między nastolatkami, a social mediami. Michał w swoich relacjach w SoMe pokaże backstage programu i to, czego widzowie nie zobaczą na ekranie.    W jednym z odcinków „Rozkoszny” dołączy także do jury, sprawdzając jak młodzi kucharze radzą sobie z przygotowaniem dania idealnego na Tik-Toka.  

MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki

Nagrodą dla zdobywcy 1. miejsca będzie 35 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz tytuł pierwszego polskiego MasterChefa wśród nastolatków! 

MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki

„MasterChef Nastolatki” od niedzieli 3 marca o godz. 20:00 w TVN! 

Źródło: materiał prasowy

podziel się:

Pozostałe wiadomości