Milionerzy: Lepsze pięć tysięcy w garści niż niepotrzebne ryzyko?

Milionerzy: Żaneta miała szansę na 10 tysięcy, ale wycofała się z gry
Żaneta Pać była jedną z pierwszych uczestniczek minionego sezonu "Milionerów"

Żaneta Pać z Fajsławic rozpoczęła swoją grę pod koniec wtorkowego odcinka. Udało jej odpowiedzieć na pierwsze trzy pytania, wykorzystując do tego dwa koła ratunkowe.

Przy pytaniu za 5 tysięcy Żaneta wykorzystała trzecie koło ratunkowe: telefon do przyjaciela. Łukasz, szwagier Żanety, zasugerował, że nazwa Kaplicy Sykstyńskiej upamiętnia rzymskiego cesarza. Na szczęście Żaneta nie skorzystała z jego sugestii i samodzielnie zaznaczyła dobrą odpowiedź.

Chwilę później usłyszała pytanie za 10 tysięcy:

Który z wymienionych ma w nazwie kość?

A) Dżibutczyk

B) Gabończyk

C) Nigeryjczyk

D) Iworyjczyk

Niestety, nie znając odpowiedzi, Żaneta nie chciała ryzykować i zakończyła swoją grę z 5 tysiącami złotych.

Kiedy nowe odcinki "Milionerów"?

Ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy

Nowe odcinki programu już wiosną w TVN i Playerze!

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości