MasterChef Nastolatki: Sernik baskijski Rozkosznego. Poznaj słynny przepis!

MasterChef Nastolatki: Sernik baskijski Rozkosznego. Poznaj słynny przepis!
Trwają nagrania do nowego programu TVN "MasterChef Nastolatki". W jego studio Rozkoszny pokazał, jak przygotować jego słynny sernik baskijski. "To jest sernik, który każdemu wychodzi"

Wiosną 2024 w TVN zupełna nowość - "MasterChef Nastolatki", program w którym poznamy najlepszego kucharza w Polsce w wieku od 13 do 17 lat. O tym, kto otrzyma statuetkę, zadecydują jurorzy: Dorota Szelągowska, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W przeciwieństwie do innych wersji formatu "MasterChef" tym razem uczestnicy mogą liczyć również na wsparcie prowadzącego. Będzie nim znany influencer kulinarny - Michał Korkosz "Rozkoszny".

Autor dwóch książek kulinarnych oraz twórca bloga "Rozkoszny" w internecie za pomocą Instagrama lub Tiktoka pokazał już mnóstwo swoich przedpisów. Najpopularniejszym z nich jest przepis na sernik baskijski, na punkcie którego przed świętami oszalała cała Polska.

Ten sernik sprawia, że ludziom szybciej bije serce i żołądek, jest to serowa ekstaza.
Michał Korkosz
twórca bloga "Rozkoszny"

W środę w Dzień Dobry TVN prowadzący MasterChefa pokazał reporterowi Piotrowi Wojtasikowi, jak go przygotować. Jak się okazuje, jest to znacznie łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. - Już miałem mówić, że to jest sernik, który każdemu wychodzi, bo nieważne czy on się spali czy nie dopiecze, on jest perfekcyjnie zrobionym sernikiem baskijskim. Taka jest jego magia - przyznał zaskoczony "Rozkoszny", gdy dowiedział się, że Piotr Wojtasik swój pierwszy sernik baskijski musiał wyrzucić.

MasterChef Nastolatki. Pierwsze zdjęcia z planu
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki: Martyna Wojciechowska
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
+5
Zobacz galerię

Nagrania do programu "MasterChef Nastolatki" trwają

Spotkanie przy serniku baskijskim okazało się idealną okazją, żeby porozmawiać o trwających nagraniach do programu "MasterChef Nastolatki". Dla Michała Korkosza będzie to debiut w telewizyjnym programie. Jak się czuje na planie?

Jest tu absolutnie rozkosznie! Ekipa jest wspaniała, zawodnicy utalentowani i gotują takie pyszności, że trochę żałuję, że nie mogę być w jury i testować tego wszystkiego, co gotują. 
Michał Korkosz
prowadzący programu "MasterChef Nastolatki"

Autor: Kaja Krasnodębska

podziel się:

Pozostałe wiadomości