MasterChef Nastolatki: Sofia Konecka Menescal ma jedną ważną radę dla uczestników

MasterChef Nastolatki: Sofia Konecka Menescal gościem. Jakie rady przekaże uczestnikom?
Sofia Konecka Menescal gościem programu "MasterChef Nastolatki". Finalistka "Top Model" ma jedną ważną radę dla uczestników nowego programu TVN.

Wiosną 2024 w TVN zupełna nowość - "MasterChef Nastolatki", program w którym poznamy najlepszego kucharza w Polsce w wieku od 13 do 17 lat. O tym, kto otrzyma statuetkę, zadecydują jurorzy: Dorota Szelągowska, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W przeciwieństwie do innych wersji formatu "MasterChef" tym razem uczestnicy mogą liczyć również na wsparcie prowadzącego Michała Korkosza" "Rozkosznego", a także gości. Wśród nich m.in. Martyna Wojciechowska, Ewa Chodakowska i Sofia Konecka Menescal.

Ostatnia z nich, finalistka jesiennej edycji "Top Model", przekaże uczestnikom przede wszystkim swoje cenne doświadczenie pracy na planie telewizyjnego programu. Sama ma dopiero 17 lat i pół roku temu znajdowała się w podobnej sytuacji, co uczestnicy "MasterChefa Nastolatki". Prócz próbowania potraw przygotowanych przez młodych kucharzy, chce przede wszystkim wesprzeć ich dobrym słowem oraz swoimi radami.

Wchodząc do takiego programu, trzeba wiedzieć, że to totalnie zmieni twoje życie. 
Sofia Konecka Menescal
finalistka Top Model

Sofia Konecka-Menescal - kto to?

Sofia Konecka-Menescal zgłosiła się do "Top Model" w wieku 17 lat. Urodziła się w Brazylii. Mieszka w Warszawie. Na castingu do programu pojawiła się razem z mamą i zespołem June 66. Gra na gitarze basowej. Grupa jest hair-metalowa, wszyscy członkowie mają charakterystyczne fryzury. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zwrócili uwagę na jej oryginalną fryzurę i stylizację. Dali jej szansę i zaprosili do następnego etapu.

Autor: Kaja Krasnodębska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie