The Traitors. Zdrajcy: Kolejna zmiana zasady gry. Podsumowanie 10. odcinka

The_Traitors_S1E10Gen202307274176 1
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: List od Malwiny zaskoczył zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: List od Malwiny zaskoczył zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Sandra Plajzer ósmą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Sandra Plajzer ósmą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski odpadł z gry
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski odpadł z gry
The Traitors. Zdrajcy: Kłótnia o pieniądze pomiędzy Patrykiem i Mikołajem
The Traitors. Zdrajcy: Kłótnia o pieniądze pomiędzy Patrykiem i Mikołajem
The Traitors. Zdrajcy: Olga o romansie z Piotrem
The Traitors. Zdrajcy: Olga o romansie z Piotrem
The Traitors. Zdrajcy: Gracze stracili 15 tysięcy złotych
The Traitors. Zdrajcy: Gracze stracili 15 tysięcy złotych
Zdrajcy osłabili drużynę lojalnych. Z gry odpadło dwie osoby. Coraz bliżej do finału "The Traitors. Zdrajcy". Napięcie rośnie. Zobacz najlepsze fragmenty z dziesiątego odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" – odcinek 10.

Do wielkiego finału "The Traitors. Zdrajcy" zostały tylko cztery dni. Lojalni muszą zdemaskować jeszcze dwóch zakapturzonych, a zdrajcy – nie dać się zauważyć i jak najdłużej sabotować grę. Atmosfera na zamku w Mielmont jest bardzo napięta. Wszyscy podejrzewają siebie wzajemnie. Jednocześnie muszą współpracować i wykonywać wspólnie zadania, aby zdobyć jak najwięcej pieniędzy do finałowej puli nagrody głównej.

Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy" na zamku w Mielmont. Uczestnicy poznali wyrok zdrajców. Z gry odpadła lojalna uczestniczka. Olga Kelm i Piotr Sinicki wspólnie wybrali ofiarę.

Podczas nowej misji uczestnicy mogli wygrać złote monety o wartości nawet 30 tysięcy złotych. Zadanie było testem z wiedzy o nich samych. Przekonali się, jak dobrze znają siebie wzajemnie.

Przy okrągłym stole napięcie wzrosło. Dyskusje między graczami wywołały duże emocje. Po głosowaniu z programu wyeliminowany został lojalny uczestnik. Zdrajcy sprytnie ukryli się przed usunięciem z gry.

The Traitors. Zdrajcy: Kłótnia o pieniądze pomiędzy Patrykiem i Mikołajem
Zobacz fragment 10. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Kogo zamordowali zdrajcy?

Zdrajcy zdecydowali się na taktyczny ruch. Podczas nocnej narady wyeliminowali lojalną uczestniczkę. Sandra Plajzer to kolejna ofiara zdrajców. Otrzymała list z wyrokiem i wyjechała z Mielmont. Olga Kelm i Piotr Sinicki wspólnie usnęli z gry przeciwniczkę. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników. Malwina Wędzikowska przekazała uczestnikom "The Traitors. Zdrajcy" informację o eliminacji kolejnego gracza.

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

W grze zostało już 9 uczestników. Atmosfera jest coraz bardziej napięta, zdrajcy i lojalni stracili swoich uczestników. Gracze nie wiedzą, ilu jest zdrajców. Mogą spodziewać się po każdym, że przeszedł na drugą stronę. Nikt nie może ufać nikomu.

Podczas spotkania przy okrągłym stole mogli kolejny raz sprawdzić siebie wzajemnie. Po eliminacji Sandry Plajzer, na celowniku jest Patryk Szczypka. Postanowił się bronić, chciał udowodnić, że jest lojalny i jako zdrajcę typował Mikołaja Jaworskiego. Przedstawił mocne argumenty. Podczas rozmowy pomiędzy Patrykiem i Mikołajem doszło do nerwowej wymiany zdań.

Mikołaj Jaworski odpadł z programu. Zdobył najwięcej głosów. To kolejna osoba z grupy lojalnych, która została wyeliminowana z gry.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 16 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Teo Daeyeong Chung i Sandra Plajzer. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy - Monika Kosowska, Alex Cichosz i Dominika Michałowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski, Adam Kossut i Mikołaj Jaworski.

Narada zdrajców w 10. odcinku programu "The Traitors. Zdrajcy"

Zdrajcy w nowym składzie spotkali się na naradzie. Olga Kelm i Piotr Sinicki ze względu na nieoczekiwaną decyzję prowadzącej, musieli zmienić swoje plany. Malwina Wędzikowska przekazała im list. Prowadząca poprosiła, aby stworzyli czarną listę. Zdrajcy wskazali najgroźniejszych lojalnych, którzy mogą im zagrażać w grze w "The Traitors. Zdrajcy". Analizowali zachowanie i rozmowy uczestników. Mogli wpisać także swoje nazwiska. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

Test wiedzy o uczestnikach "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska wysłała uczestników na kolejną misję. Był to test sprawdzający wiedzę o nich samych. Kilka dni wcześniej gracze wypełnili ankiety z pytaniami, jak postrzegają i co sądzą o innych uczestnikach. Te odpowiedzi zostały wykorzystane w trakcie zadania. W sąsiednim miasteczku prowadząca przygotowała dla graczy specjalny wyścig. Trasa nie była w żaden sposób oznaczona, uczestnicy musieli ją sami odkrywać odpowiadając na pytania. Jeśli odpowiedzieli prawidłowo, pojechali dobrą trasą. Jeśli odpowiedź był błędna, musieli wrócić na trasę. Za wykonanie zadania w określonym czasie, mogli wygrać 15 tysięcy złotych. Stawka mogła zostać podwojona, jeśli odpowiedzą prawidłowo na wszystkie pytania.

The Traitors. Zdrajcy: Gracze stracili 15 tysięcy złotych
Zobacz fragment 10. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Do udziału w reality show zakwalifikowało się 24 osoby. Gracze rywalizują o nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych!

Premiera nowych odcinków programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 10. odcinka w weekend. W sobotę, 4 maja o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 5 maja o godz. 18:00 w TVN.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości