The Traitors. Zdrajcy: Łzy, stres i trudne chwile przy okrągłym stole. Podsumowanie 7. odcinka

15095272_the-traitors-zdrajcy-odcinek-7_ORIGINAL
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Joanna Narojczyk ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Joanna Narojczyk ofiarą zdrajców
 The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu
The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu
 The Traitors. Zdrajcy: Dorota rozpłakała się po eliminacji Adama
The Traitors. Zdrajcy: Dorota rozpłakała się po eliminacji Adama
 The Traitors. Zdrajcy: Trudności z odgadnięciem zagadki
The Traitors. Zdrajcy: Trudności z odgadnięciem zagadki
 The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Olga wybierają kolejną ofiarę
The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Olga wybierają kolejną ofiarę
The Traitors. Zdrajcy: Dominika odpadnie z programu?
The Traitors. Zdrajcy: Dominika odpadnie z programu?
The Traitors. Zdrajcy: Manae podejrzewa, że Olga jest zdrajcą?
The Traitors. Zdrajcy: Manae podejrzewa, że Olga jest zdrajcą?
Malwina Wędzikowska przygotowała dla uczestników "The Traitors. Zdrajcy" trudne zadanie. Atmosfera podczas głosowania przy okrągłym stole była napięta. Lojalni stracili dwóch graczy. Zobacz najlepsze fragmenty z siódmego odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 7.

W Mielmont triumfowali zdrajcy. W 7. odcinku z gry odpadły 2 lojalne osoby. Zdrajczynie Dominika Michałowska i Olga Kelm wyeliminowały z gry Joannę Narojczyk. Była to strategiczna decyzja, pomimo dobrych relacji łączących te trzy uczestniczki.

Przy okrągłym stole większość graczy zasugerowała się argumentami Doroty Świętoniowskiej. Adam Kossut odpadł z programu po głosowaniu. Był lojalny. Uczestnicy bardzo przeżyli jego eliminację. Adam oraz kilka osób płakali ze wzruszenia.

Uczestnicy wykonali bardzo trudną misję Opactwie Benedyktynów. Mogli wygrać nawet 20 tysięcy złotych. Nie udało się im zdobyć całej sumy w tym zadaniu.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu
Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

Zdrajcy spotkali się nocą na pierwszej naradzie w nowym składzie. Dominika Michałowska i Olga Kelm wydały wyrok. W 6. odcinku pod obserwacją zdrajców byli: Mikołaj Jaworski, Adam Kossut i Joanna Narojczyk. Ostania z osób na czarnej liście została zamordowana, w nocy opuściła zamek. Zdrajczynie pokazały, że w tej grze wszystkie chwyty są dozwolone, każdy może mieć własną strategię w drodze po wygraną. Do zdobycia jest nawet pół miliona złotych!

W trakcie okrągłego stołu, doszło do spięcia między Adamem Kossutem i Dorotą Świętoniowską. Kobieta twierdziła uparcie, że ma dowody na to, że Adam jest zdrajcą. Po głosowaniu gracze większością głosów wyeliminowali jednego uczestnika. Adam Kossut został wygnany z zamku. Odpadł z programu. Wydarzenia z 7. odcinka zasmuciły wszystkich. Liczba pozostałych lojalnych w grze się zmniejszyła.

Uczestnicy reality show mają coraz większe trudności z eliminacją kolejnych graczy podczas obrad przy okrągłym. Z upływem czasu przywiązują się do siebie. Nawiązują przyjaźnie. Zasady gry są twarde. Zdrajcy usuwają lojalnych. Lojalni polują na zdrajców.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 11 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski i Adam Kossut.

Misja z zagadkami w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska przygotowała dla graczy w "The Traitors. Zdrajcy" zagadkową misję. Zadanie odbyło się w pięknym Opactwie Benedyktynów. Uczestnicy mogli wygrać nawet 20 tysięcy złotych. Podzieleni na dwie grupy rozwiązywali znajdujące się w księgach zagadki. Mieli odnaleźć ukryte symbole wśród zamaskowanych osób siedzących na ławkach. Za każdą poprawną odpowiedź dostawali jedną złotą monetę. Jako bonus za wykonanie zadania w 15 minut, prowadząca mogła podwoić stawkę. Niestety uczestnicy potrzebowali znacznie więcej czasu na zrobienie misji. Dodatkowo, wygrana grupa zdobyła wejście do zbrojowni, w której znajdowała się chroniąca przez eliminacją ze strony zdrajców, tarcza.

The Traitors. Zdrajcy: Trudności z odgadnięciem zagadki
Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Narada zdrajców w 7. odcinku programu "The Traitors. Zdrajcy"

Zdrajcy pod osłoną nocy spotkali się na tajnej naradzie w zamku w Mielmont. Dominika Michałowska i Olga Kelm musiały wybrać, kogoś z uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Zastanawiały się, którego z lojalnych powinny wyeliminować z programu. Wśród wymienionych przez nich osób znaleźli się: Mikołaj Jaworski, Sandra Plajzer, Maciej Paszek, Piotr Sinicki oraz Stanley Ayomo. Zdrajczynie wspólnie wybrały następną ofiarę. W kolejnym odcinku przekonamy się, kto z lojalnych odpadł i został wygnany z zamku.

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1., odcinek 7.
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Justyna, Manae
The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki
The Traitors. Zdrajcy: Dorota, Patryk, Manae, Justyna
+17
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości