The Traitors. Zdrajcy: Robert Trempski odpadł z programu

The Traitors. Zdrajcy: Robert Trempski odpadł z programu
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska i uczestnicy przy okrągłym stole rozmawiali o tym, kogo usuną z dalszej gry. Odpadł lojalny, zdrajcy kolejny raz odnieśli sukces. Zobacz fragment 4. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 4.

Malwina Wędzikowska i gracze spotkali się w zamku na obradach okrągłego stołu w "The Traitors. Zdrajcy". Podczas rozmowy każda osoba mogła powiedzieć, kto wzbudził jego podejrzenia. Spotkanie przy okrągłym stole to zawsze stresujący moment dla uczestników. Lojalni i zdrajcy głosowali na gracza, który opuści program.

Nastąpił niespodziewany zwrot akcji. Oskarżenia do Roberta Trempskiego pierwsza wysunęła Olga Kelm, która chciała wyjaśnić jedną kwestię. Do tej pory uczestnicy uważali go za osobę godną zaufania! Stanley Ayomo zapytał, dlaczego Robert próbował namawiać graczy przeciwko niemu. Czarne chmury zebrały się nad zaatakowanym przez kolejne osoby graczem.

W następnej części obrad, uwaga uczestników skupiła się również na Tadeuszu Dębskim. Mężczyzna wyznał, że nie miałby problemu z dołączeniem do zdrajców. Wzbudził podejrzenia Joanny Narojczyk, która wyznała, iż mu nie ufa. Głosy graczy przy okrągłym stole rozłożyły się prawie po równo na Roberta, Tadeusza i Mikołaja Jaworskiego.

Robert Trempski zdobył najwięcej głosów. Odpadł z programu. To kolejna osoba z grupy lojalnych, która została wyeliminowana z reality show. Zdrajcy znowu odnieśli sukces, pozbyli się z gry lojalnego przeciwnika.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

The Traitors. Zdrajcy: Robert, Stanley
The Traitors. Zdrajcy: Robert, Stanley
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 4. odcinka w sobotę, 23 marca o godz. 14:15 w TVN i o godz. 21:40 w TVN Style.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. W ciągu kilku lat od premiery powstaje coraz więcej jego wersji w różnych krajach. To jedna z największych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Robert Trempski
The Traitors. Zdrajcy: Robert Trempski
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady programu

Malwina Wędzikowska została prowadzącą programu "The Traitors. Zdrajcy". Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym. W polskiej wersji reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?