"Jesteś kłamcą!". Kłótnia o pieniądze pomiędzy Patrykiem i Mikołajem w The Traitors. Zdrajcy

Zdrajcy Partyk Mikołaj
The Traitors. Zdrajcy: Kłótnia o pieniądze pomiędzy Patrykiem i Mikołajem
Źródło: TVN
Patryk Szczypka kontra Mikołaj Jaworski. Nerwowa wymiana zdań przy okrągłym stole. Zobacz fragment 10. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" – odcinek 10.

W grze zostało już 9 uczestników. Atmosfera jest coraz bardziej napięta, zdrajcy i lojalni stracili swoich uczestników. Gracze nie wiedzą, ilu jest zdrajców. Mogą spodziewać się po każdym, że przeszedł na drugą stronę. Nikt nie może ufać nikomu.

Podczas spotkania przy okrągłym stole mogli kolejny raz sprawdzić siebie wzajemnie. Po eliminacji Sandry Plajzer, na celowniku jest Patryk Szczypka. Postanowił się bronić, chciał udowodnić, że jest lojalny i jako zdrajcę typował Mikołaja Jaworskiego. Przedstawił mocne argumenty. Podczas rozmowy pomiędzy Patrykiem i Mikołajem doszło do nerwowej wymiany zdań.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Patryk Szczypka przypomniał sytuację, w której Mikołaj Jaworski zrezygnował z pieniędzy, które mógł zatrzymać dla siebie w 8. odcinku programu. Patryk podejrzewał, że Mikołaj może być zdrajcą. Jaworski zdenerwował się bardzo na Szczypkę. Zdziwieni pozostali uczestnicy obserwowali ostrą wymianę zdań między dwoma graczami. Olga Kelm myślała, że panowie pobiją się. Malwina Wędzikowska i Manae Shimizu-Kaczmarczyk były bardzo zaskoczone.

- Jak to w ogóle przeliczyłeś, że 12 000 to nie są żadne pieniądze? Poruszasz mi tutaj Justynę, czemu wplątujesz ją? - zapytał Mikołaj Jaworski.

- Ja tylko powiedziałem swoje zdanie – odpowiedział Patryk Szczypka.

- Stary ja z tobą nie gadam i nie będę dzisiaj gadał.

- Aha, czyli tak te rozmowy wyglądają?

- Jeden na jednego? 

- Dobrze, to jedziemy jeden na jednego.

"The Traitors" - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości