The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Piotr na celowniku Manae i Stanleya. Zdemaskują go?

The Traitors. Zdrajcy: Piotr na celowniku Manae i Stanleya
Źródło: TVN
Premiera jedenastego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 8 maja o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 11. - sneak peek

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" przy okrągłym stole mogą wyeliminować z gry przeciwników. Lojalni polują na zdrajców. Zdrajcy odsuwają od siebie podejrzenia, starają się zmylić graczy. Głosowanie jest istotnym wydarzeniem każdego dnia. W 11. odcinku Manae Shimizu-Kaczmarczyk skierowała swoje podejrzenia w kierunku Piotra Sinickiego. Stanley Ayomo także miał mocne argumenty. Czy zdrajca zostanie zdemaskowany?

- Piotrze większość grupy myśli, że byłbyś w stanie oszukać wariograf. W mojej głowie pojawiła się myśl, że jako zdrajca grałbyś fair. Byłbyś tym fair zdrajcą, który chciałby eliminować innych, że dotarłbyś do samego końca - powiedziała Manae.

- No ja muszę się podłączyć pod to. Uważam cię za mega inteligentnego gościa. Mimo tego, że uważam, że tutaj byłbyś był w stanie zagrać rolę zdrajcy, to mógłbym ci zaufać w jakimś prawdziwym świecie - dodał Stanley.

Gracze docenili odwagę Manae. Szczególnie Patryk Szczypka był pod wrażeniem jej strategii. Atmosfera w Mielmont gęstnieje z każdą minutą. Manae obawia się, że Piotr może zaszkodzić jej dalszemu działowi w reality show. Kto zostanie wypędzony z zamku?

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera jedenastego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 8 maja o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 11 maja o godz. 21:50 w TVN Style oraz w niedzielę, 12 maja o godz. 18:00 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Gorąca atmosfera w zamku. Zwiastun 11. odcinka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości