The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajców w nowym składzie. Mają kilku wrogów

The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajców w nowym składzie
Źródło: TVN
Olga oraz nowy zdrajca spotkali się w zamku na nocnej naradzie. Rozmawiali o najgroźniejszych przeciwnikach. Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 9.

Zdrajcy w nowym składzie spotkali się na naradzie. Olga Kelm i Piotr Sinicki analizowali zachowanie i rozmowy uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Zastanawiali się, kogo usunąć z gry. Wytypowali najgroźniejszych przeciwników. Wśród osób, które wymienili w rozmowie byli: Sandra Plajzer, Patryk Szczypka, Mikołaj Jaworski i Mikołaj Milcke.

Olga i Piotr wspólnie wybrali kolejną ofiarę z lojalnych. Nocna narada była dla nich stresująca po wydarzeniach przy okrągłym stole. W następnym odcinku przekonamy się, kogo usunęli z gry. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

"The Traitors. Zdrajcy" – na czym polega gra?

Malwina Wędzikowska jest prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy". O zwycięstwo rywalizuje 24 graczy podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane grą "Mafia". Tytułowi zdrajcy muszą usunąć lojalnych z programu. Każda z dwóch grup ma pozbyć się przeciwników. Intryga i podstęp to główne elementy reality show. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości