The Traitors. Zdrajcy: Lojalni zdemaskowali zdrajcę! Łzy po eliminacji

The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki odpadł z programu
Źródło: TVN
Kolejny zdrajca wypędzony z zamku w Mielmont. Sukces lojalnych przed finałem. Zobacz fragment 12. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 12.

Malwina Wędzikowska spotkała się z graczami przy okrągłym stole. Dwoje zdrajców i czworo lojalnych rywalizowało o awans do finału reality show. Uczestnicy mieli okazję dobrze się przygotować do tego etapu. Mogli potwierdzić sojusze i ustalić strategię. Lojalni zastanawiali się na kogo głosować. Zdrajcy próbowali odwrócić uwagę. Najwięcej podejrzeń było skierowanych w stronę Piotra, Manae i Patryka.

Podczas obrad Stanley Ayomo jako pierwszy zabrał głos. Wskazał Piotra Sinickiego, zwrócił uwagę na to, że potrafi on pod presją zachować spokój. Patryk Szczypka przypomniał sytuację z poprzedniego odcinka. Był zaskoczony spokojną reakcją Sinickiego na zarzuty ze strony Shimizu-Kaczmarczyk.

Zdrajca był opanowany i starał się bronić. Wyznał, że podejrzewa Manae Shimizu-Kaczmarczyk. Miał solidne argumenty, że uczestniczka może być zdrajczynią. Olga Kelm i Justyna Kąkol także miały podejrzenia wobec niej.

Głosowanie odbyło się w bardzo napiętej atmosferze. Piotr Sinicki zdobył 5 głosów. Olga Kelm też zagłosowała na niego. Zdrajca pożegnał się z graczami ze łzami w oczach. Uczestnicy także płakali. To był bardzo emocjonujący moment ze względu na sympatie i wzajemne relacje między graczami.

Zasady gry w "The Traitors. Zdrajcy" są twarde. Jeśli w grupie osób, które dotrwają do końca odcinka finałowego, będą sami lojalni, to oni wygrają pieniądze. Jeśli wśród nich znajdzie się zdrajca, zgarnie on całą pulę. Chyba, że zostanie ich dwoje, wtedy będą musieli podzielić się pieniędzmi.

Eliminacje zdrajców w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska na początku gry w "The Traitors. Zdrajcy" wybrała troje zdrajców, zostali nimi: Monika Kosowska, Alex Cichosz i Dominika Michałowska. Monika odpadła z gry w drugim odcinku. Podczas obrad okrągłego stołu zaskoczyła swoim wyznaniem wszystkich uczestników. Alex został usunięty z programu w szóstym odcinku. Lojalni zdemaskowali go. Dominika odpadła w dziewiątym odcinku reality show. Olga Kelm została zwerbowana przez Dominikę po odpadnięciu Alexa. Piotr Sinicki dołączył do Olgi po eliminacji Dominiki. Odpadł z programu w 12. odcinku. Lojalni kolejny raz triumfowali przy okrągłym stole. Znacznie osłabili drużynę tytułowych zdrajców tuż przed finałem.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości