The Traitors. Zdrajcy: Trzeci zdrajca zdemaskowany, lojalny został następcą! Podsumowanie 9. odcinka

Uczestnicy The Traitors. Zdrajcy
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Teo Daeyeong Chung siódmą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Teo Daeyeong Chung siódmą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska odpadła z programu
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska odpadła z programu
The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki nowym zdrajcą
The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki nowym zdrajcą
The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajców w nowym składzie
The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajców w nowym składzie
The Traitors. Zdrajcy: Sandra podejrzewa, że Patryk jest zdrajcą
The Traitors. Zdrajcy: Sandra podejrzewa, że Patryk jest zdrajcą
The Traitors. Zdrajcy: Dominika płakała ze strachu. Ma lęk wysokości
The Traitors. Zdrajcy: Dominika płakała ze strachu. Ma lęk wysokości
The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy polują na zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy polują na zdrajców
Szokujące wydarzenia w "The Traitors. Zdrajcy" zaskoczyły wszystkich. Atmosfera przy okrągłym stole była bardzo gorąca! Zdrajczyni została wyeliminowana z reality show. Lojalni odnieśli sukces. Zobacz najlepsze fragmenty z dziewiątego odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 9.

Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy" na zamku w Mielmont. Przekazała im informację o wyroku wydanym przez zdrajców. Teo Daeyeong Chung odpadł z programu po sekretnej eliminacji podczas kolacji.

Gracze mogli zdobyć złote monety o wartości nawet 60 tysięcy złotych podczas misji, która była połączeniem dziecięcej gry i sportu ekstremalnego. Bardzo trudne zadanie wywołało dużo łez u jednej z uczestniczek.

Wydarzenia z okrągłego stołu rozgrzały uczestników i wywołały skrajne emocje w trakcie i po głosowaniu. Dominika Michałowska odpadła z programu. Zdobyła najwięcej głosów. To trzecia osoba z grupy zdrajców, którą zdemaskowali lojalni.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

Malwina Wędzikowska przekazała uczestnikom "The Traitors. Zdrajcy" informację o odpadnięciu kolejnego gracza. Teo Daeyeong Chung został kolejną ofiarą zdrajczyń. Dostał list z wyrokiem i wyjechał z Mielmont. Dominika Michałowska i Olga Kelm wykonały sekretną eliminację według nowych zasad w 8. odcinku. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

Wydarzenia z okrągłego stołu rozgrzały uczestników i wywołały skrajne emocje w trakcie i po głosowaniu. Dominika Michałowska odpadła z programu. Otrzymała najwięcej głosów. Nawet Olga Kelm była zmuszona, aby zagłosować na nią, żeby nie wzbudzić podejrzeń.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 14 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk i Maciej Paszek i Teo Daeyeong Chung. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska, Alex Cichosz i Dominika Michałowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski i Adam Kossut.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska odpadła z programu
Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Eliminacja zdrajczyni w "The Traitors. Zdrajcy"

Dominika Michałowska, Olga Kelm, Patryk Szczypka i Piotr Sinicki byli podejrzewani przez kilku uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Podczas śniadania i w trakcie dnia gracze rozmawiali ze sobą przed głosowaniem.

Manae Shimizu-Kaczmarczyk w trakcie obrad okrągłego stołu jako pierwsza podała argumenty przeciwko Dominice. Sandra Plajzer także miała mocne dowody dotyczące zdrajczyni. Większość uczestników dała się przekonać. Niektórzy ze łzami w oczach uzasadniali swoje głosy.

Dominika Michałowska odpadła z programu. Zdobyła 10 głosów. Nawet Olga Kelm zagłosowała na nią, aby nie narażać się grupie i nie ściągnąć na siebie podejrzeń. Emocje podczas pożegnania zdrajczyni z pozostałymi graczami były bardzo intensywne.

Sytuacja przy stole po eliminacji zdrajczyni była bardzo dynamiczna. Sandra Plajzer postanowiła zabezpieczyć się i zaskoczyła wszystkich swoimi podejrzeniami, że zdrajcą może być także Patryk Sczypka.

Piotr Sinicki - nowym zdrajcą w programie

Olga Kelm została sama w roli zdrajcy. Monika Kosowska, Alex Cichosz oraz Dominika Michałowska zostali zdemaskowani i wyeliminowani z programu "The Traitors. Zdrajcy". Olga spotkała się z Malwiną Wędzikowską w zamku. Prowadząca dała jej możliwość przeciągnięcia kogoś z lojalnych na swoją stronę. Kelm po analizie poszczególnych osób dokonała wyboru. Piotr Sinicki dostał propozycję zostania zdrajcą. Zgodził się, ale była to dla niego stresująca sytuacja.

The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki nowym zdrajcą
Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Narada zdrajców w 9. odcinku programu "The Traitors. Zdrajcy"

Zdrajcy w nowym składzie spotkali się na naradzie. Olga Kelm i Piotr Sinicki analizowali zachowanie i rozmowy uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Wspólnie wybrali kolejną ofiarę z lojalnych. W następnym odcinku przekonamy się, kogo usunęli z gry. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika płakała ze strachu. Ma lęk wysokości
Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Gra o 60 tysięcy w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska przygotowała kolejną misję dla uczestników w 9. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Mogli zdobyć złote monety o wartości nawet 60 tysięcy złotych. Było to połączenie dziecięcej gry i sportu ekstremalnego

Zawodnicy zagrali w przeskalowaną grę memory. Dominika Michałowska i Sandra Plajzer zawieszone na linach odkrywały karty z symbolami na ogromnej konstrukcji. Pozostali gracze na dole nawigowali je, zapamiętywali ułożenie kart oraz operowali linami, do których przyczepione były znajdujące się na wysokościach uczestniczki

Aby wykonać misję potrzebne były następujące umiejętności: dobra pamięć, spostrzegawczość, wytrzymałość fizyczna oraz umiejętność komunikacji pod presją czasu. Niestety nie udało się im zdobyć maksymalnej sumy za to zadanie.

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premiera nowych odcinków programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 9. odcinka w weekend. W sobotę, 27 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 28 kwietnia o godz. 17:30 w TVN.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości