The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Piotr kontra Patryk i Stanley przy stole

The Traitors. Zdrajcy: Piotr kontra Stanley przy stole
Źródło: TVN
Piotr Sinicki ma kłopoty. Czy uda mu się przekonać graczy, że jest lojalny? Premiera dwunastego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 15 maja o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 12. - sneak peek

Malwina Wędzikowska spotkała się z graczami przy okrągłym stole. Dwoje zdrajców i czworo lojalnych rywalizuje o awans do finału reality show. Podczas obrad Patryk Szczypka zwrócił się do Piotra Sinickiego. Przypomniał sytuację z poprzedniego odcinka. Manae Shimizu-Kaczmarczyk skierowała swoje podejrzenia w jego kierunku. Szczypka był zaskoczony spokojną reakcją Sinickiego na zarzuty ze strony Shimizu-Kaczmarczyk.

- Piotrze większość grupy myśli, że byłbyś w stanie oszukać wariograf. W mojej głowie pojawiła się myśl, że jako zdrajca grałbyś fair. Byłbyś tym fair zdrajcą, który chciałby eliminować innych, że dotarłbyś do samego końca - powiedziała Manae w 11. odcinku. Zwróciła uwagę na pozytywne cechy osobowości Piotra.

Przy okrągłym stole w 12. odcinku Patryk Szczypka poprosił Piotra Sinickiego o wyjaśnienie jego reakcji na poważne zarzuty ze strony Manae. Zdrajca był opanowany i starał się bronić. Stanley Ayomo także zwrócił uwagę na to, że Piotr potrafi pod presją zachować spokój.

Trudno argumentować, jeżeli ktoś ci mówi, że cię nominuje, bo uważa, że dobrze by było, czy dobrze by się to oglądało - gdyby taka idealna osoba była zdrajcą. Ja się nie zgodzę z tym argumentem akurat, bo nie uważam siebie za osobę idealną. Mam sporo wad, których jestem świadomy
- wyznał Piotr.
The Traitors. Zdrajcy: Walka o finał. Zwiastun 12. odcinka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać program?

Premiera dwunastego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 15 maja o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 18 maja o godz. 21:50 w TVN Style oraz w niedzielę, 19 maja o godz. 18:00 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości