Tego jeszcze nie było! Remis podczas głosowania. Kto odpadł w finale "The Traitors. Zdrajcy"?

The Traitors. Zdrajcy: Patryk Szczypka odpadł w finale
Źródło: TVN
Podczas głosowania przy okrągłym stole pierwszy raz w programie był remis. Konieczne było dodatkowe głosowanie. Zobacz fragment finałowego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

Patryk Szczypka odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"

Nadszedł czas na ostatni okrągły stół. Malwina Wędzikowska i gracze spotkali się w komnacie. Uczestnicy mogli wyeliminować osobę, którą uznali za zdrajcę, albo lojalnego, który został poświęcony. Lojalni gracze zastanawiali się, czy wśród nich jest jeszcze jakiś zdrajca. Olga Kelm została sama w roli zdrajcy po odpadnięciu Piotra Sinickiego.

Podczas głosowania przy okrągłym stole pierwszy raz w programie był remis. Manae Shimizu-Kaczmarczyk i Patryk Szczypka zdobyli po 2 głosy. Prowadząca zarządziła kolejne głosowanie na tych dwoje graczy. Z programu odpadł Patryk, który był lojalny.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" – co robią zdrajcy?

Malwina Wędzikowska jest prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy". O zwycięstwo w pierwszej edycji rywalizowało 24 graczy podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane grą "Mafia". Tytułowi zdrajcy muszą usunąć lojalnych z programu. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych. Każda z dwóch grup ma pozbyć się przeciwników także podczas głosowania przy okrągłym stole. Intryga i podstęp to główne elementy reality show. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości