Mikołaj Milcke był przerażony! Czego nie chciał w The Traitors. Zdrajcy?

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Milcke podsumował udział w reality show
Źródło: TVN
Mikołaj Milcke podsumował udział w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestnik odpadł z gry w 12. odcinku reality show. Czego wstydzi i żałuje? Czego widzowie nie zobaczyli w programie? Czy zmieniłby coś w swojej grze? Mamy jego komentarze!

Mikołaj Milcke o "The Traitors. Zdrajcy"

Zdrajcy - Olga Kelm i Piotr Sinicki wydali wyrok. Wyeliminowali z gry Mikołaja Milcke, który odpadł z programu w 12. odcinku. Zdrajcy postawili na nim krzyżyk. Wcześniej umieścili go na czarnej liście.

Mikołaj Milcke odpowiedział na kilka pytań dotyczących "The Traitors. Zdrajcy". Jakie były dla niego ważne i trudne momenty w grze? Kiedy stracił czujność? Z czego jest dumny? Czego się wstydzi i żałuje? Czy zmieniłby coś w swojej grze? Czego widzowie nie zobaczą? Oto jego komentarze do eliminacji z reality show:

Było kilka takich ważnych momentów w programie. Pierwszy to był na pewno ten, gdy Malwina wybierała zdrajców. Ja byłem przerażony absolutnie tym, że poczuję tę rękę na ramieniu. Bardzo nie chciałem być zdrajcą od pewnego momentu. Stwierdziłem, że to nie dla mnie, że ja jednak wolę gonić za zdrajcami niż być zdrajcą
- wyznał Mikołaj Milcke.

Mikołaj nie był zaskoczony, że zdrajcy zamordowali go podczas nocnej narady i wypędzili z zamku w Mielmont. Spodziewał się, że to nastąpi ponieważ sytuacja w grze zmieniała się dynamicznie.

- W ogóle trudnym momentem nie było dla mnie, jak ja odpadłem. Dlatego, że to się musiało stać. Byliśmy już w takim momencie gry, że albo ja ich albo oni mnie - stwierdził.

Milcke podsumował swoją strategię gry. Wyjaśnił, dlaczego zależało mu na przestrzeganiu etyki i zasad, aby być w zgodzie ze sobą.

- Nie wstydzę się niczego, dlatego że ja grałem, ale starałem się, żeby ta gra była bardzo fair. Eliminowałem ludzi. Starałem się eliminować z pełną kulturą. Nie zrobiłem tam niczego, czego miałbym się wstydzić - wyjaśnił.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" – Mikołaj Milcke - kto to?

Mikołaj Milcke ma 42 lata. Jego miejsce zamieszkania to Warszawa. Jest pisarzem. Autor książki „Gej w wielkim mieście”, która stała się klasykiem wśród społeczności osób LGBT. Napisał jeszcze kolejne trzy tomy kontynuacji. W 2023 roku razem z Aleksandrą Wierzbicką wydał książkę „Kalina Jędrusik. Opowieść córki z wyboru”. Z zawodu jest technikiem ochrony środowiska oraz dziennikarzem. Zajmuje się także pisaniem artykułów i przemówień na zamówienie.

Ekstrawertyczny, bardzo ekspresyjny. Lubi towarzystwo innych ludzi. Jest odważny, ale ostrożny w podejmowaniu ryzyka - spontaniczny i wybuchowy.

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Milcke
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Milcke
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości