Olga Kelm odpadła z The Traitors. Zdrajcy. Jak do tego doszło?

The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm odpadła w finale
Źródło: TVN
Lojalni wyeliminowali z gry ostatniego zdrajcę! To była zacięta rywalizacja o wygraną. Zobacz fragment finałowego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

Olga Kelm odpadła z "The Traitors. Zdrajcy"

Po zakończeniu głosowania Malwina Wędzikowska poinformowała Olgę, Justynę, Manae i Stanleya, że to była ostania obowiązkowa eliminacja z reality show. Patryk Szczypka odpadł. Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" mogli zakończyć grę na tym etapie, albo eliminować dalej. Jeżeli gracze uznali, że wśród nich nie ma zdrajcy, mogli podzielić się nagrodą finansową równo na 4 osoby. Zdecydowali jednak o kolejnej eliminacji.

Czworo graczy spotkało się w finałowej rundzie "The Traitors. Zdrajcy". Tylko Manae Shimizu-Kaczmarczyk chciała zakończyć grę, stwierdziła, że nie ma już zdrajcy. Rozpoczęła się następna eliminacja. Każdy przedstawił swoje argumenty. Stanley Ayomo zaatakował Olgę Kelm. Zdobyła 3 głosy. Odpadła z programu. Lojalnym udało się zdemaskować zdrajczynię w finale.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Eliminacje zdrajców w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska na początku gry w "The Traitors. Zdrajcy" wybrała troje zdrajców, zostali nimi: Monika Kosowska, Alex Cichosz i Dominika Michałowska. Monika odpadła z gry w drugim odcinku. Podczas obrad okrągłego stołu zaskoczyła swoim wyznaniem wszystkich uczestników. Alex został usunięty z programu w szóstym odcinku. Lojalni zdemaskowali go. Dominika odpadła w dziewiątym odcinku reality show. Olga Kelm została zwerbowana przez Dominikę po odpadnięciu Alexa. Piotr Sinicki dołączył do Olgi po eliminacji Dominiki. Odpadł z programu w 12. odcinku. Lojalni kolejny raz triumfowali przy okrągłym stole. Olga Kelm odpadła z gry w finałowym odcinku.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!