The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Olga o romansie z Piotrem? Co miała na myśli?

The Traitors. Zdrajcy: Olga, Piotr
The Traitors. Zdrajcy: Olga o romansie z Piotrem
Źródło: TVN
Piotr Sinicki jako nowy zdrajca dołączył do Olgi Kelm. Jak wygląda ich relacja po przejściu lojalnego na stronę zdrajców? Premiera dziesiątego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 1 maja o godz. 21:15 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

Olga Kelm i Piotr Sinicki w "The Traitors. Zdrajcy"

Wydarzenia przy okrągłym stole w poprzednim odcinku "The Traitors. Zdrajcy" totalnie zaskoczyły graczy. Dominika Michałowska odpadła z programu. To już trzeci ze zdrajców wyeliminowany z reality show. Olga Kelm została sama w roli zdrajcy. Dokonała wyboru i szantażu wobec lojalnego. Piotr Sinicki został nowym zdrajcą. Była to dla niego stresująca sytuacja. Spotkał się na naradzie z Olgą, podjęli decyzję o eliminacji lojalnej osoby.

Pierwszy poranek w roli zdrajcy był trudny Piotra. Olga i on musieli się ukrywać przed pozostałymi uczestnikami. Starali się zachowywać naturalnie, aby nie wzbudzić podejrzeń lojalnych. Olga porównała swoje samopoczucie do sytuacji, w której musiałaby ukrywać romans...

On jest lekko spięty, widzę to po nim. Ja pierdykam, to są takie hity. Ja się w ogóle czuję, jakbym miała trochę romans z Piotrem, serio. To jest takie uczucie. Naprawdę, że jest konspira, nie? A konspira jest przy romansach zazwyczaj
- stwierdziła Olga.

"The Traitors. Zdrajcy" - zmiana godziny emisji 10. odcinka

Uwaga! Zmiana godziny emisji najbliższego odcinka "The Traitors. Zdrajcy". Premiera dziesiątego epizodu programu w środę, 1 maja o godz. 21:15 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 4 maja o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 5 maja o godz. 18:00 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Konflikty przy stole. Zwiastun 10. odcinka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości