The Traitors. Zdrajcy: Misja za 20 tysięcy złotych. Manae zaskoczyła Malwinę!

The Traitors. Zdrajcy: Kulinarna misja za 20 tysięcy złotych
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska przygotowała niespodziankę dla graczy. Gościem podczas zadania był Volodymyr Testardi. Zobacz fragment 11. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 11.

Nowa misja była wyzwaniem kulinarnym dla graczy. Za jej wykonanie mogli zdobyć nawet 20 tysięcy złotych! Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością gotowania i smakowania potraw. Malwina Wędzikowska zaprosiła lojalnych i zdrajców do akademii kulinarnej. Olga Klem, Dorota Świętoniowska, Stanley Ayomo, Piotr Sinicki, Patryk Szczypka, Mikołaj Milcke pod nadzorem kucharza Volodymyra Testardi musieli ugotować dla wszystkich uczestników obiad. Powodzenie misji zależało od dwóch osób, które te potrawy będą smakować. Justyna Kąkol i Manae Shimizu-Kaczmarczyk zgadywały nazwy potraw i piwa. Za każdą odgadniętą nazwę, zdobywały pieniądze.

Zgłoś się na casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"! >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady programu

Program "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości