The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz uważa, że jedna z uczestniczek przyczyniła się do jego eliminacji

The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz o eliminacji z programu
Źródło: "Dzień Dobry TVN"
Alex Cichosz odpadł z gry w "The Traitors. Zdrajcy". Zdobył najwięcej głosów przy okrągłym stole w 6. odcinku. Jest przekonany, że jedna osoba szczególnie pomogła uczestnikom w jego eliminacji. Sprawdź, o kogo chodzi.

"The Traitors. Zdrajcy" - Alex Cichosz odpadł z programu

Podczas rozmów przy okrągłym stole w 6. odcinku Alex Cichosz zdobył aż 12 głosów. Zagłosowała na niego również zdrajczyni Dominika Michałowska. Uczestnik musiał opuścić zamek w Mielmont i wrócić do Polski. Lojalni wyeliminowali zdrajcę, odnieśli sukces już drugi raz.

W poprzednich odcinkach po rozmowach przy okrągłym stole z gry w "The Traitors. Zdrajcy" odpadli: zdrajczyni - Monika Kosowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika, Alex, Monika
The Traitors. Zdrajcy: Dominika, Alex, Monika
Źródło: TVN

Alex Cichosz skomentował swoje odpadnięcie z reality show. Przeczuwał, że nadchodzi koniec jego udziału w programie. Docenił strategię Joanny Narojczyk, uważa, że to ona głównie przyczyniła się do jego eliminacji. W materiale wideo podzielił się także swoją opinią na temat Dominiki Michałowskiej. Obejrzyj wideo, żeby poznać jego całą wypowiedź.

Jedyne czego się nie spodziewałem to to, że tak dużo ludzi faktycznie na mnie zagłosuje. Przez długi czas mieliśmy z Dominiką taki przywilej, że nie byliśmy wykryci, że bardzo chwalili zdrajców, chwalili ich taktykę. Natomiast mamy bardzo dobrego zawodnika wśród lojalnych, jest nim Asia. Podejrzewam, bo nadal nie mam w stu procentach pewności, że to ona zapoczątkowała wskazywanie na mnie. Asia ma siłę przebicia, ona jest osobą dużego zaufania. Nawet nie musiała nagabywać na mnie innych - wystarczyło, że ludzie po prostu sami się jej pytali, jakie są jej typy
- powiedział Alex.

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać program?

Premiera nowych odcinków programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend w TVN i TVN Style.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Do udziału w reality show zakwalifikowało się 24 osoby. Gracze mogą zdobyć nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych!

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: T. Brzoza

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!