Maciej ocenił decyzję Dominiki i Olgi w The Traitors. Zdrajcy: "Wiem, dlaczego odpadłem"

The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek poznał tożsamość zdrajców
Źródło: "Dzień Dobry TVN" / T. Brzoza
Maciej Paszek został zamordowany w grze przez Dominikę Michałowską i Olgę Kelm. Zobacz, jak uczestnik "The Traitors. Zdrajcy" zareagował, kiedy poznał tożsamość zdrajców. Skomentował ich strategię i ocenił działania.

Maciej Paszek odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"

Maciej Paszek został wypędzony z zamku w Mielmont. Gracz odpadł z reality show w 8. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Po eliminacji poznał tożsamość zdrajców. Był zaskoczony, ale też zrozumiał, dlaczego musiał pożegnać się z programem. Zdrajcy zrealizowali swoją strategię w walce o finał reality show.

- Złapaliśmy jednego zdrajcę i myśleliśmy, że to jest takie proste i ktoś nam się totalnie wystawia znowu, ale tak nie było. To już wiem, dlaczego odpadłem - wyznał Maciej, kiedy dowiedział się, kim są zdrajcy i obejrzał naradę Dominiki i Olgi, podczas której podjęły decyzję o jego eliminacji.

Olga jest naprawdę mocnym graczem - myślę, że da sobie radę w tym. Jeżeli Dominika doszła już tak daleko, bo mamy połowę gry za sobą - to myślę, że tak łatwo jej to przyszło. Mówi o tym z łatwością, to na pewno jej zachowanie jej nie zgubi. Chyba, że ktoś po prostu stwierdzi w końcu podczas głosowań, że ona się naprawdę nie wychyla, nic nie mówi - więc zagłosujmy na nią. Może to będzie ten trop
- skomentował Maciej.
The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek szóstą ofiarą zdrajców
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady programu

Malwina Wędzikowska prowadzi polską wersję programu "The Traitors. Zdrajcy". Program jest inspirowany grą "Mafia". O wygraną rywalizują 24 osoby. Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o zwycięstwo. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Wykonują przygotowane zadania. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu.

Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek
The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: T. Brzoza

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości