The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek szóstą ofiarą zdrajców

The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek szóstą ofiarą zdrajców
Źródło: TVN
Zdrajcy wydali wyrok. Lojalni stracili jednego z uczestników. Dominika Michałowska i Olga Kelm wypędziły z zamku Macieja Paszka. Zobacz fragment 8. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 8.

Zdrajcy podczas nocnej narady naradzie zamordowali lojalnego. Maciej Paszek został szóstą ofiarą wyeliminowaną z programu przez zdrajczynie, opuścił zamek w Mielmont. Dominika Michałowska i Olga Kelm wydały wyrok. Zdrajcy mordują, lojalni starają się ich wytropić i usunąć z gry. Każdy z uczestników ma swoją strategię w drodze po wygraną. Do zdobycia jest nawet pół miliona złotych!

Maciej Paszek otrzymał list od zdrajców. Wyznał, że ma pewne przypuszczenia. Podejrzewa, że Olga Kelm jest zdrajczynią i powiedział o tym kilku graczom. Justyna Kąkol, Piotr Sinicki, Mikołaj Milcke i Dorota Świętoniowska byli zasmuceni eliminacją Macieja z programu. Docenili strategię zdrajców.

Jest coś takiego, przeczucie, że zdrajcy zdecydowali o mojej eliminacji z gry. Mam pewne przypuszczenia, może to być Olga. Powiedziałem kilku osobom, więc może coś z tym zrobią - wyznał Maciej, kiedy dowiedział się, że zdrajcy usunęli go z gry.

The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek
The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek
Źródło: TVN

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 12 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk i Maciej Paszek. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski i Adam Kossut.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Olga wybierają kolejną ofiarę
Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać program?

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Do udziału w reality show zakwalifikowało się 24 osoby. Gracze rywalizują o nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych! Premiera nowych odcinków programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 8. epizodu w weekend. W sobotę, 20 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 21 kwietnia o godz. 17:30 w TVN.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości