The Traitors. Zdrajcy: Kto znalazł się na celowniku lojalnych? Sandra ma plan

The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Patryk Szczypka na celowniku lojalnych
Źródło: TVN
Lojalni tropią zdrajców w "The Traitors. Zdrajcy". Wśród podejrzanych są Dominika Michałowska i Patryk Szczypka. Zobacz fragment 8. odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 8.

Dominika Michałowska i Patryk Szczypka znaleźli się na celowniku uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Sandra Plajzer postanowiła rozegrać grę po swojemu. Przekonana, że Dominika jest zdrajcą, zamierzała przekonać pozostałych graczy do swojej racji. Manae Shimizu-Kaczmarczyk także miała poważne argumenty przeciwko niej.

Sandra Plajzer i Manae Shimizu-Kaczmarczyk wzięły na celownik Dominikę Michałowską. Zdrajczyni znalazła się w trudnej sytuacji. Lojalne analizowały wypowiedzi Joanny Narojczyk i Alexa Cichosza. Wymieniały się argumentami na temat osoby, którą podejrzewają, że jest zdrajcą. - Asia mówiła że wokół niej jest zdrajca, jest tego świadoma, ale najpierw chce kogoś dalej uchwycić. Śmieszne jest to, że Asia nie zauważyła, że zdrajcą jest jej najbliższa osoba - powiedziała Sandra.

- Nie wiem, czy pamiętasz tekst, jak Alex odchodził? On powiedział: ‘Teraz już nie kibicuję zdrajcom, tylko lojalnym’. Powiedział: zdrajcy, spojrzał w lewo. Na Dominikę - oznajmiła Manae.

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj, Stanley, Dominika, Olga
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj, Stanley, Dominika, Olga
Źródło: TVN

Następnie podczas jazdy samochodem Sandra Plajzer, Mikołaj  Jaworski i Mikołaj Milcke podejrzewali, że zdrajcą może być Patryk Szczypka. Rozważali swoje argumenty przeciwko niemu. - Wszystkie tropy prowadzą do Patryka w tym momencie. Wszyscy go lubią. Nie za bardzo się wychyla, raczej słucha, niż mówi. Nie atakuje. Chyba zdrajca - powiedział Mikołaj Milce w pokoju realizacyjnym i podsumował wcześniejsze rozmowy z pozostałymi graczami na temat zdrajców.

The Traitors. Zdrajcy: Sandra i Manae podejrzewają Dominikę
Zobacz fragment 8. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

- Już od jakiegoś czasu myślałam o Dominice. Jest osobą bardzo Inteligentną. Skończyła architekturę, rozszerzała matematykę i fizykę. Tak stereotypowo patrząc ona wygląda, jakby w głowie nic nie miała, a ma naprawdę bardzo, bardzo dużo - wyznała Manae podczas wizyty w pokoju realizacyjnym.

Prowadząca i uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska jest prowadzącą pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości