The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu. Kto rzucił podejrzenie?

The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu
Źródło: TVN
Gorąca dyskusja graczy podczas obrad przy okrągłym stole. Większość zasugerowała się opinią jednej uczestniczki. Lojalni stracili kolejnego graczy. Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 7.

W trakcie okrągłego stołu, doszło do spięcia między Adamem Kossutem i Dorotą Świętoniowską. Kobieta twierdziła uparcie, że ma dowody na to, że Adam jest zdrajcą. Po głosowaniu gracze większością głosów wyeliminowali jednego uczestnika. Adam Kossut został wygnany z zamku. Odpadł z programu. Wydarzenia z 7. odcinka zasmuciły wszystkich. Liczba pozostałych lojalnych w grze się zmniejszyła.

Uczestnicy reality show mają coraz większe trudności z eliminacją kolejnych graczy podczas obrad przy okrągłym. Z upływem czasu przywiązują się do siebie. Nawiązują przyjaźnie. Zasady gry są twarde. Zdrajcy usuwają lojalnych. Lojalni polują na zdrajców.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut
The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut
Źródło: TVN

The Traitors - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

The Traitors. Zdrajcy: Dorota rozpłakała się po eliminacji Adama
Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości