The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Olga wybierają kolejną ofiarę. Kogo wyrzucą z gry?

The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Olga wybierają kolejną ofiarę
Źródło: TVN
Dominika Michałowska i Olga Kelm na drugiej naradzie w nowym składzie zastanawiały się, kogo powinny wypędzić z zamku. Na celowniku zdrajczyń znalazło się kilka osób. Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 7.

Zdrajcy pod osłoną nocy spotkali się na tajnej naradzie w zamku w Mielmont. Dominika Michałowska i Olga Kelm musiały wybrać, kogoś z uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Zastanawiały się, którego z lojalnych powinny wyeliminować z programu. Wśród wymienionych przez nich osób znaleźli się: Mikołaj Jaworski, Sandra Plajzer, Maciej Paszek, Piotr Sinicki oraz Stanley Ayomo. Zdrajczynie wspólnie wybrały następną ofiarę. W kolejnym odcinku przekonamy się, kto z lojalnych odpadł i został wygnany z zamku.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 11 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski i Adam Kossut.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Olga
The Traitors. Zdrajcy: Olga
Źródło: TVN

Zasady wyboru zdrajcy w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska wybrała trzech tytułowych zdrajców podczas pierwszego spotkania przy okrągłym stole. Alex Cichosz, Monika Kosowska i Dominika Michałowska przyjęli swoje role w reality show. Zgodnie z zasadami programu "The Traitors. Zdrajcy" po odpadnięciu jednego zdrajcy pozostali mogą zwerbować nowego. Nie jest to konieczne. Jeśli z gry wyeliminowany zostanie drugi zdrajca, sytuacja ulega zmianie. Ostatni ze zdrajców musi zaproponować komuś z lojalnych dołączenie do niego. Jest to propozycja nie do odrzucenia. Jeśli lojalny nie zgodzi się zostać zdrajcą, odpadnie z reality show. Po odpadnięciu z gry Alexa nowym zdrajcą została Olga Kelm. Dołączyła do Dominiki Michałowskiej .Zdrajcy wspólnie muszą wyeliminować z gry w "The Traitors. Zdrajcy" lojalnych uczestników. Wygrają nagrodę główną, tylko jeśli usuną wszystkich przeciwników.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina wybrała zdrajców
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości