The Traitors. Zdrajcy: Justyna na tropie zdrajcy. Kogo podejrzewa?

The Traitors. Zdrajcy: Justyna podejrzewa, że Patryk jest zdrajcą
Źródło: TVN
Gracze podejrzewają siebie wzajemnie o bycie zdrajcą. Atmosfera przy okrągłym stole była gorąca. Zobacz fragment 11. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 11.

Patryk Szczypka znalazł się na celowniku uczestniczki "The Traitors. Zdrajcy" w 11. odcinku. Justyna Kąkol przy okrągłym stole podała argumenty dotyczące gracza. Stwierdziła, że ma podstawy, aby podejrzewać, że jej przeciwnik jest zdrajcą! Atmosfera na zamku w Mielmont jest bardzo napięta.

Głosowanie jest istotnym wydarzeniem każdego dnia. Manae Shimizu-Kaczmarczyk skierowała swoje podejrzenia w kierunku Piotra Sinickiego. Stanley Ayomo także miał mocne argumenty. Czy zdrajca zostanie zdemaskowany?

Do finału programu zostało tylko kilka dni. Lojalni muszą zdemaskować jeszcze dwóch zdrajców. Zdrajcy ukrywają się i nie mogą dać się zauważyć, aby jak najdłużej sabotować grę. Liczba uczestników zmniejsza się. Gracze podejrzewają siebie wzajemnie o bycie zdrajcą. Jest im bardzo trudno zachować obiektywną ocenę sytuacji, ponieważ przywiązują się do siebie coraz mocniej. Dobre relacje i sympatie utrudniają grę według twardych zasad.

The Traitors. Zdrajcy: Piotr na celowniku Manae i Stanleya
Zobacz fragment 11. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Zgłoś się na casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"! >>>

"The Traitors. Zdrajcy" – co robią zdrajcy?

Malwina Wędzikowska jest prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy". O zwycięstwo w pierwszej edycji rywalizowało 24 graczy podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane grą "Mafia". Tytułowi zdrajcy muszą usunąć lojalnych z programu. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych. Każda z dwóch grup ma pozbyć się przeciwników także podczas głosowania przy okrągłym stole. Intryga i podstęp to główne elementy reality show. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości