The Traitors. Zdrajcy: Ile wygrali zwycięzcy pierwszej edycji programu?

The Traitors. Zdrajcy: Znamy zwycięzców pierwszej edycji programu
Źródło: TVN
Kto wygrał w finale "The Traitors. Zdrajcy"? Jaką kwotę zdobyli? Zobacz fragment 13. odcinka programu.

Kto wygrał "The Traitors. Zdrajcy"?

Malwina Wędzikowska zakończyła grę. O tym kto, wygrał pierwszą polską edycję "The Traitors. Zdrajcy" gracze dowiedzieli się podczas ostatniego etapu rundy finałowej. Stanley Ayomo i Justyna Kąkol byli lojalni. Zdobyli nagrodę główną w wysokości 326 tysięcy złotych do podziału między sobą. Każde z nich wygrało po 163 tysiące złotych. Oboje byli bardzo szczęśliwi i podekscytowani. Gra dobiegła końca. W finałowym odcinku odpadli lojalni - Patryk Szczypka i Manae Shimizu-Kaczmarczyk oraz zdrajczyni - Olga Kelm.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"

Trwa casting do drugiego sezonu "The Traitors. Zdrajcy". Zgłoś się już dziś! To doskonała wiadomość dla wielu fanów! Polska wersja programu spodobała się widzom. Stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji. Wkrótce zaczniemy przygotowania i nagrania drugiej edycji reality show.

Program "The Traitors. Zdrajcy" miał swoją premierę w lutym 2024 roku. To jedna z najgorętszych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner BrosDiscovery. Zdobył uznanie telewidzów i zapewnił TVN pozycję lidera. Reality show jest również w ścisłej w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny w Playerze.

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie się zgłosić?

Weź udział w castingu do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Wypełnij formularz i zgłoś się do programu! KLIKNIJ TU >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości