"Ekstremalne wyzwanie, ekstremalne pieniądze do wygrania" - uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" o finałowym odcinku

"Ekstremalne wyzwanie, ekstremalne pieniądze do wygrania" - uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" o finałowym odcinku.
W środę o 21:35 odbędzie się finał pierwszej edycji programu "The Traitors - Zdrajcy". W studiu "Dzień Dobry TVN" pojawili się lojalni uczestnicy Manae, Patryk, Stanley i Justyna oraz prowadząca Malwina Wędzikowska. Olga, której przypadła rola zdrajcy również dołączyła do tej emocjonującej rozmowy. Gracze opowiedzieli o emocjach towarzyszących im podczas finału.

Ekstremalne wyzwania i wysokie stawki

W ostatnim odcinku uczestnicy zmierzą się z misją, w której mogą wygrać nawet 100 tysięcy złotych. Patryk Szczypka, wspominając swoje doświadczenia z poprzednich misji, żartował, że po lotach helikopterem nie ma ochoty na powtórkę. Misje w programie były pełne ekstremalnych wyzwań, które wymagały od uczestników połączenia różnych umiejętności, w tym matematyki i strategii.

Tak, tak, zawsze chciałem przelecieć się helikopterem, na dzień dzisiejszy już nie chcę. 
mówi Patryk Szczypka

Okrągły stół i decydujące głosowanie

Prowadzący rozmowę, Mateusz Hładki był niezwykle ciekawy, czy w finałowym odcinku nie zabraknie kluczowego elementy programu - obrad okrągłego stołu. Malwina Wędzikowska uspokoiła wszystkich mówiąc, że finał będzie obejmował obrady okrągłego stołu. Prowadząca podkreśliła, że od momentu zakończenia obrad, to gracze przejmą kontrolę nad przebiegiem finału i oni zdecydują w którym momencie gry chcą ją skończyć.

The Traitors. Zdrajcy: Ostateczne starcie w finale. Zwiastun 13. odcinka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Rady dla przyszłych uczestników

Po spektakularnym sukcesie pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy", trwają obecnie castingi do kolejnego sezonu. Hładki zapytał obecnych w studiu uczestników jakie mają rady dla osób, które chcą zgłosić się na casting, ale mają obawy żeby to zrobić.

"Nie byłabym sobą, gdybym nie powiedziała, że dla mnie najważniejszą rzeczą jest przygotować się do programu. Czyli przede wszystkim zobaczyć wszelkie możliwe edycje, które się rozumie oczywiście. No to tutaj ta brytyjska, australijska i amerykańska. Teraz doszła druga seria brytyjska, która jest rzeczywiście fenomenalna. Tam da się dużo rzeczy zobaczyć, da się dużo rzeczy wydedukować i da się wielu rzeczy naprawdę nauczyć. Nie mówię, że może jest to klucz do wygrania programu, ale jest to na pewno klucz do większego spokoju, który można sobie po prostu tam załatwić w ten sposób. Także na pewno oglądanie wersji zagranicznej i bycie sobą, bo tu nic innego nie przejdzie. " - powiedziała Olga Klem, której udało się dojść do ścisłego finału programu.

The Traitors. Zdrajcy: Zobacz pierwsze zdjęcia
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy
+3
Zobacz galerię

"The Traitors" - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

Gdzie oglądać finał programu "The Traitors. Zdrajcy" ?

Premiera finałowego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" 22 maja, w środę o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 12. odcinka w weekend. W sobotę, 25 maja o godz. 21:50 w TVN Style oraz w niedzielę, 26 maja o godz. 18:00 w TVN.

Autor: Marta Kijewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości