Czego żałują i wstydzą się uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"? Zobacz, co wyjawili

The Traitors. Zdrajcy: Czego żałują uczestnicy?
Źródło: TVN / K. Wilczyńska
Gracze z "The Traitors. Zdrajcy" wyznali, czego się wstydzą i żałują po udziale w reality show. Co sprawiło im najwięcej trudności? Poznaj ich wypowiedzi!

Uczestnicy o "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestnicy pierwszej polskiej edycji "The Traitors. Zdrajcy" podsumowali udział w reality show. Było to dla nich zupełnie nowe doświadczenie. Zgodnie zasadami gry zostali podzieleni na zdrajców i lojalnych. Rywalizowali o zwycięstwo i nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych.

Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami na specjalnym pokazie z okazji premiery "The Traitors. Zdrajcy". Obejrzeli razem pierwszy i drugi odcinek programu. Materiał został zrealizowany w lutym 2024 roku.

Bardzo żałuję decyzji i chęci bycia zdrajcą. Uważam, że jeżeli byłabym po stronie lojalnych, to mogłabym dłużej zostać w programie
- powiedziała Monika Kosowska. 

- Żałuję momentu, w którym zdenerwowałam się na Mikołaja pisarza. Była taka sytuacja w sali kominkowej, kiedy ja powiedziałam, że jak mnie wywoła przy stole, to ja odgryzę mu się. To był moment, którego ja żałowałam, bo trochę dałam się ponieść emocjom i nerwom. Ale trudno stało się - stwierdziła Dominika Michałowska.

- Nie żałuję niczego i nie wstydzę się niczego w tym programie - wyznała Olga Kelm.

- Chyba najbardziej żałuję tego, że momentami byłem spięty. Potrzebowałem czasu, żeby troszeczkę wyluzować, żeby to spięcie minęło. To była taka największa trudność. Oczywiście ona się później pojawiła znowu, kiedy zostałem zdrajcą. To spięcie było już permanentne tak naprawdę - oznajmił Piotr Sinicki

- Żałuję, że nie spróbowałem, co jest dla mnie nienaturalne. Ale może mogłem trochę bardziej próbować się otworzyć. Wiele osób narzekało na to, że byłem za bardzo zamknięty i mówiłem za mało - powiedział Stanley Ayomo.

- Patrząc z perspektywy czasu na cały program - absolutnie nie cofnęłabym żadnego ruchu. Wydaje mi się, że zagrałam do wszystkich bardzo fair, dyplomatycznie. Nie sprawiłam nikomu przykrości. Nie było takiej sytuacji, której bym żałowała - stwierdziła Joanna Narojczyk.

Lotu helikopterem. Myślałem, że to jest fajne. To nie jest fajne. Tylko tego żałuję. Każdy moment był naprawdę super. Może żałuję tego, że nie spakowałem się na wszystkie te dni - bo myślałem, że będę dużo krócej w tym programie
- powiedział z uśmiechem Patryk Szczypka.

- Nie wstydzę się niczego, dlatego że ja grałem, ale starałem się, żeby ta gra była bardzo fair. Eliminowałem ludzi. Starałem się eliminować z pełną kulturą. Nie zrobiłem tam niczego, czego miałbym się wstydzić - wyjaśnił Mikołaj Milcke.

- Niczego nie żałuję w programie, nawet swojej emocjonalności, intensywności, teatralności - bo uważam, że taka właśnie jest Sandra Plajzer - stwierdziła Sandra Plajzer.

- Niczego nie żałuję. Wydaje mi się, że grałem maksymalnie będąc sobą. Po prostu szczerze, więc nie mam tutaj czego żałować - oznajmił Teo Daeyeong Chung.

- Nie jestem z grupy wstydliwych, ani też nie żałuję. Raczej jestem zadowolony. Była to oczywiście piękna przygoda, aczkolwiek bardzo męcząca. Człowiek, jak przeżyje i uczestniczy w realizacji takich programów, to zdaje sobie sprawę, jaka to jest olbrzymia praca, aby powstał taki program. To jest gigantyczna praca wielu ludzi - podsumował Tadeusz Dębski

Zgłoś się na casting do nowej edycji The Traitors. Zdrajcy
Źródło: TVN

Casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"

Trwa casting do drugiego sezonu "The Traitors. Zdrajcy". Zgłoś się już dziś! To doskonała wiadomość dla wielu fanów! Polska wersja programu spodobała się widzom. Stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji. Wkrótce zaczniemy przygotowania i nagrania drugiej edycji reality show.

Program "The Traitors. Zdrajcy" miał swoją premierę w lutym 2024 roku. To jedna z najgorętszych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner BrosDiscovery. Zdobył uznanie telewidzów i zapewnił TVN pozycję lidera. Reality show jest również w ścisłej w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny w Playerze.

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie się zgłosić?

Weź udział w castingu do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Wypełnij formularz i zgłoś się do programu! KLIKNIJ TU >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości