"Żadnego romansu nie było". Alex Cichosz i uczestnicy o relacjach po The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz i uczestnicy o relacjach po programie
Źródło: TVN
Udział w programie "The Traitors" był dla graczy nowym doświadczeniem, dzięki któremu zdobyli popularność i stali się rozpoznawalni. Nawiązali nowe znajomości. Dostają bardzo dużo wiadomości. Dowiedz się, jak wyglądają ich relacje z fanami.

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" o relacjach z fanami

Alex Cichosz, Dominika Michałowska, Piotr Sinicki, Olga Kelm, Patryk Szczypka, Stanley Ayomo i Justyna Kąkol opowiedzieli o tym, jak udział w programie "The Traitors. Zdrajcy" wpłynął na ich życie oraz popularność. Fani reality show przekazują im wyrazy sympatii i uznania. Uczestnicy nawiązali nowe znajomości i relacje.

Po programie dzięki takiej rozpoznawalności, na pewno pojawiło się kilka nowych znajomości. Jednak nic jakiegoś głębszego. Żadnego romansu nie było. Poznałem wielu ciekawych ludzi i te relacje często zaczynały się właśnie od tego, że - Hej polubiłam cię, polubiłem cię w 'The Traitors'. Poszła jakaś rozmowa i bardzo często z takiej relacji nazwijmy to fan - aktor, przerodziło się to w zwykłą znajomość, więc jest kilka takich przypadków
- powiedział Alex Cichosz.

- Jeśli chodzi o romans, czy związek – ja jestem od ośmiu i pół roku związku. Jestem zaręczona, więc mój związek jest stały, stabilny i szczęśliwy. Jeśli chodzi o nowe znajomości, to staram się takie interakcje nawiązywać z osobami, które do mnie piszą, że oglądają ten program, że kibicowały. Bardzo mi zależy na tym, żeby te osoby czuły, że ja naprawdę czuję ogromną wdzięczność, w związku z tym, że mi kibicowali, że był bardzo pozytywny odbiór mojej osoby. Staram się z nimi mieć tą interakcję i im odpisywać. Natomiast w realnym życiu nie nawiązałam jeszcze większych znajomości przez program - wyznała Dominika Michałowska.

- Widzę większe zainteresowanie. Są sytuacje, gdzie jestem rozpoznawany na ulicy, czy w sklepie. Bardzo miło, zawsze można z kimś porozmawiać wtedy. Tak, rzeczywiście poznałem parę osób. Nie wiem jak będzie wyglądała ta relacja, czy te relacje. Zobaczymy - stwierdził Piotr Sinicki.

Bardzo dużo ludzi do mnie pisze na Instagramie, na Facebooku, generalnie w mediach społecznościowych. Jest dużo informacji o 'The Traitors', więc może dlatego znajdują nas tam. Bardzo dużo ludzi ogląda ten program i jest mi niesamowicie miło, że mam taki dobry odbiór wśród ludzi. Nie miałam żadnej złej wiadomości, nikt mnie nie hejtował. Cieszę się, że tak wyszło. Mam kilka znajomości nawiązanych właśnie przez social media, które kontynuuję, rozmawiam z tymi ludźmi. Fajnie mi się z nimi rozmawia
- powiedziała Olga Kelm.

- Poznałem mnóstwo ciekawych ludzi. Cały czas poznaję ciekawych ludzi. Nieraz nawet nie wiedząc, że są tacy ludzie, bo ja wcześniej w Internecie za bardzo się nie udzielałem, nie siedziałem. O wielu osobach nawet nie wiedziałem i nagle odkrywam te osoby. Jest to mega - oznajmił Patryk Szczypka.

- Jeszcze ta popularność po programie nie jest może aż tak wielka. Myślę, że może to jeszcze na mnie czekać po prostu. Zobaczymy - powiedział Stanley Ayomo.

Tak, poznałam kilka fajnych osób, które odezwały się do mnie po programie, w trakcie oglądania. Mamy fajny kontakt
- wyznała Justyna Kąkol.

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady programu

Program "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Obrazy z uczestnikami programu
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy – Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy – Agnieszka Bodziachowska
The Traitors. Zdrajcy – Aleksander Cichosz 
+22
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości