The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Dominika odpadnie z programu?

Zdrajcy Dominika Sandra
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Dominika odpadnie z programu?
The Traitors. Zdrajcy: Dominika odpadnie z programu?
The Traitors. Zdrajcy: Manae podejrzewa, że Olga jest zdrajcą?
The Traitors. Zdrajcy: Manae podejrzewa, że Olga jest zdrajcą?
Dominika Michałowska kontra Sandra Plajzer przy okrągłym stole w "The Traitors. Zdrajcy". Premiera siódmego odcinka w środę, 10 kwietnia o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 7. - sneak peek

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" spotkali się w zamku w Mielmont. Malwina Wędzikowska i gracze przy okrągłym stole rozmawiali o tym, kto ich zdaniem może być zdrajcą. Dyskutowali, kto wzbudził ich podejrzenia. Dominika Michałowska oznajmiła, że na prośbę Manae i Mikołaja będzie konkretnie przedstawiała swoje opinie. Liczy się z konsekwencjami tej sytuacji. - Trudno, najwyżej zostanę wyeliminowana. Nie będę siedziała cicho. Chcę wyrażać swoje zdanie otwarcie przy was wszystkich - stwierdziła zdrajczyni.

Do rozmowy włączyła się Sandra Plazjer, jej uwagę zwróciło dziwne zachowanie Dominiki podczas wcześniejszej rozmowy. Poprosiła ją o wyjaśnienie sytuacji. - Możesz skomentować, dlaczego zareagowałaś w taki, a nie inny sposób - kiedy stwierdziłam, że Ty to mi w ogóle nie wyglądasz na zdrajcę. Ty nie powiedziałaś nic, tylko zrobiłaś, a może?

- Zażartowałam - odpowiedziała Dominika.

Po głosowaniach przy okrągłym stole z gry w "The Traitors. Zdrajcy" odpadli już: zdrajcy - Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika
The Traitors. Zdrajcy: Dominika
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Uczestnikom puszczają nerwy. Zwiastun 7. odcinka
Zobacz zapowiedź siódmego odcinka programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - premiera w TVN

Premiera siódmego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 10 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 13 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 14 kwietnia o godz. 17:20 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości