"Justyna ewidentnie mnie wystawiła". The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV

The Traitors. Zdrajcy: Konflikt Doroty i Justyny
Źródło: TVN
Relacja Doroty Świętoniowskiej i Justyny Kąkol pogorszyła się. Wszystko przez ukryty zegarek... Premiera jedenastego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 8 maja o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 11. - sneak peek

Dorota Świętoniowska i Justyna Kąkol do tej pory trzymały się blisko. Ich relacja uległa pogorszeniu. Dorota jako jedyna z uczestników w zamku miała ze sobą zegarek. Justyna zapytała ją niespodziewanie, która jest godzina. Świętoniowska uznała, że Kąkol zrobiła to specjalnie, żeby ją zdemaskować i przez to straciła do niej stuprocentowe zaufanie. Rozmowa między uczestniczkami wzbudziła duże zainteresowanie wśród pozostałych graczy. Byli ciekawi, dlaczego Dorota już nie zaufa Justynie.

Justyna ewidentnie mnie wystawiła, no wystawiła mnie. Ona zagrała strategicznie, żebym ja jako osoba porywcza wywołała aferę i po prostu, żebym ja się zdenerwowała, bo wszyscy wiedzą, że ja jestem nerwowa, że reszta ekipy odbierze to jako mój agresywny atak na Justynę
 - wyznała Dorota.

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera jedenastego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 8 maja o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 11 maja o godz. 21:50 w TVN Style oraz w niedzielę, 12 maja o godz. 18:00 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Gorąca atmosfera w zamku. Zwiastun 11. odcinka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości