The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy musieli odkopać z grobów 2 osoby

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy musieli odkopać z grobów 2 osoby
Źródło: TVN
Gracze musieli odnaleźć i wydobyć z trumien zaginione osoby. Na śniadaniu nie pojawili się Alex Cichosz oraz Julia Tychoniewicz i Piotr Sinicki. Zobacz fragment 4. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 4.

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" musieli odnaleźć dwie osoby, które zostały zakopane pod ziemią. W grobach ukryci by Alex Cichosz oraz Julia Tychoniewicz lub Piotr Sinicki. Misję w starym opactwie mieli wykonać na czas - 20 minut. Gracze podzieleni na dwie grupy podążali za wskazówkami. Musieli odnaleźć konkretne punkty na mapach, aby dotrzeć do porwanych uczestników. Za wykonanie misji mogli zdobyć pieniądze, aż 20 tysięcy złotych. Ponownie otrzymali też szansę wejścia do zbrojowni i zdobycia tarcz chroniących przed eliminacją z programu. Zdobyła je drużyna, która jako pierwsza uwolniła z trumny zakopanego pod ziemią uczestnika. Misja zakończyła się odnalezieniem dwóch osób.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

Uczestnicy The Traitors. Zdrajcy
Uczestnicy The Traitors. Zdrajcy
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 4. odcinka w sobotę, 23 marca o godz. 14:15 w TVN i o godz. 21:40 w TVN Style.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. W ciągu kilku lat od premiery powstaje coraz więcej jego wersji w różnych krajach. To jedna z największych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady programu

Malwina Wędzikowska została prowadzącą programu "The Traitors. Zdrajcy". Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym. W polskiej wersji reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!