"Grałabym bardziej jak maszyna". Co uczestnicy The Traitors. Zdrajcy zmieniliby w grze?

The Traitors. Zdrajcy: Co uczestnicy zmieniliby w grze?
Źródło: TVN
Zwycięzcy programu oraz zdrajcy opowiedzieli o tym jak oceniają swoją taktykę. Co zmieniliby w grze podczas udziału w reality show. Czy są zadowoleni ze swojej strategii w "The Traitors. Zdrajcy"? 

Uczestnicy programu "The Traitors. Zdrajcy" odpowiedzieli na pytanie dotyczące zmian w grze podczas udziału w reality show. Każdy z nich miał swoją strategię. Zwycięzcami pierwszej polskiej edycji zostali lojalni gracze - Justyna Kąkol i Stanley Ayomo. W role zdrajców wcieliło się pięcioro uczestników: Alex Cichosz, Monika Kosowska, Dominika Michałowska, Olga Kelm oraz Piotr Sinicki.

Ja jestem bardzo zadowolony z tego, jak zagrałem. Natomiast, jeśli bym z tą wiedzą podchodził do gry z powrotem - na pewno spróbowałbym troszkę bardziej wyjść do ludzi. Nie twierdzę, że nie wyszedłem, bo byłem bardzo blisko z kilkoma co najmniej osobami. Natomiast trochę spocząłem na laurach wtedy, miałem te relacje, dobrze się w nich czułem. A jednak być może jako zdrajca miałbym trochę większy wpływ na tę społeczność, jeśli starałbym się zbliżać do większej liczby ludzi
- oznajmił Alex Cichosz.

- Niczego bym nie zmieniła w swojej grze, absolutnie niczego. Ja byłam tam w stu procentach sobą. Jedyne to kłamstwo, że ja mówiłam, że jestem lojalna, ale nie byłam. Widzowie i wszystkie te osoby, które oglądały mogą zobaczyć prawdziwą Dominikę - wyznała Dominika Michałowska.

Wygrałem, więc zagrałbym dokładnie tak samo, jak zagrałem
– powiedział Stanley Ayomo.

- Myślę, że moja taktyka była jak najbardziej ok – stwierdziła Justyna Kąkol.

- Aż tak bardzo bym się nie przejmowała, bo rzeczywiście podchodziłam do tego emocjonalnie i przeżywałam. Natomiast teraz, gdyby przyszło mi zagrać drugi raz – grałabym bardziej jak maszyna - skomentowała Olga Kelm.

Nic bym nie zmienił w mojej grze. Moja strategia była rozwijana dynamicznie, z odcinka na odcinek. Myślę, że to, że udało mi się dotrwać do przedostatniego odcinka pokazało, że moja strategia była prawie, prawie dobra
- powiedział Piotr Sinicki

- W zasadzie doszedłem tak daleko w tej grze, że na dzień dzisiejszy uważam, że nic bym nie zmienił - stwierdził Patryk Szczypka.

- Podstawowa zasada – być lojalnym zamiast zdrajcą. Chyba że z małym wyjątkiem, jeżeli Renia byłaby po mojej stronie, to być może gra potoczyłaby się troszkę inaczej. Niemniej zasada taka jest, że Monia nie potrafi kłamać, czyli Monia powinna iść po stronie lojalnych – wyznała Monika Kosowska.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" – zasady programu

Formuła programu "The Traitors" inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy podzieleni są na lojalnych i zdrajców. Mogą zdobyć nagrodę o wartości - nawet pół miliona złotych! Rywalizują ze sobą, muszą jak najdłużej utrzymać się w programie ukończyć zadania, za które zdobywają złote monety do finałowej puli.

Zdrajcy usuwają z gry lojalnych na tajnych nocnych naradach. Zadaniem lojalnych jest zdemaskowanie zdrajców i wypędzenie ich z zamku. Każda strategia gry jest dozwolona. Kłamstwo, manipulacja, zdrada są elementami reality show. Intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Zdrajcy i lojalni walczą o udział w finale. Aby wygrać muszą pokonać przeciwników i usunąć ich z gry. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, tylko wtedy, gdy wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych. Uczestnicy programu powi

The Traitors. Zdrajcy, odcinek 13.

Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Znamy finalistów programu
The Traitors. Zdrajcy: Znamy finalistów programu
The Traitors. Zdrajcy: Rozwiązali równanie i przerzucali gnój na polu
The Traitors. Zdrajcy: Rozwiązali równanie i przerzucali gnój na polu
The Traitors. Zdrajcy: Patryk źle się poczuł podczas lotu helikopterem
The Traitors. Zdrajcy: Patryk źle się poczuł podczas lotu helikopterem
The Traitors. Zdrajcy: Patryk Szczypka odpadł w finale
The Traitors. Zdrajcy: Patryk Szczypka odpadł w finale
The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm odpadła w finale
The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm odpadła w finale
The Traitors. Zdrajcy: Manae Shimizu-Kaczmarczyk odpadła z programu w finale
The Traitors. Zdrajcy: Manae Shimizu-Kaczmarczyk odpadła z programu w finale
The Traitors. Zdrajcy: Znamy zwycięzców pierwszej edycji programu
The Traitors. Zdrajcy: Znamy zwycięzców pierwszej edycji programu

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości