Magdalena Schejbal zaprasza do teatru w ramach 32. Finału WOŚP

Magdalena Schejbal
Magdalena Schejbal
W ramach 32. Finału WOŚP Magdalena Schejbal przeznacza na aukcję zaproszenie do teatru i spotkanie w kulisach.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Teatralne spotkanie z Magdaleną Schejbal

Magdalena Schejbal jest aktorką, która podbiła serca widzów rolą Barbary Storosz w serialu "Kryminalni". Od lat jest związana z Teatrem Ateneum, w którym gra w licznych sztukach. Aktorka bierze udział w tegorocznej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W ramach wyjątkowych aukcji można wylicytować zaproszenie do teatru wraz z oprowadzaniem po kulisach.

Sama aktorka tak pisze o aukcji:

Oprócz niesamowitych przeżyć podczas samego spektaklu będzie to również wspaniała okazja do spotkania i porozmawiania ze mną! Zabiorę Was również za kulisy gdzie będziecie mogli zobaczyć jak wygląda przygotowanie i praca aktorów - na pewno miło spędzimy razem czas! :)

Zwycięzca licytacji otrzyma podwójne zaproszenie na dowolny spektakl z udziałem Magdy Schejbal. Oprócz możliwości zobaczenia sztuki, aktorka zaprasza w kuluary teatru. Realizacja aukcji nastąpi po uzgodnieniu dogodnego terminu dla obu stron. Licytacja trwa do 29 stycznia!

Zobacz również:

playerlove: Magdalena Schejbal w quizie o "Kryminalnych"

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości