Agnieszka Dygant zaprasza na spotkanie we francuskim bistro La Buvette w ramach 32. Finału WOŚP!  

Agnieszka Dygant zaprasza na spotkanie we francuskim bistro La Buvette w ramach 32. Finału WOŚP!  
Agnieszka Dygant
Źródło: https://allegro.pl/
Agnieszka Dygant zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z okazji 32. Finału aktorka przekazała na aukcję wyjątkowe spotkanie.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Spotkanie we francuskim bistro La Buvette z Agnieszką Dygant

32. Finał WOŚP do doskonała okazja, by pomagając innym, spełnić swoje marzenia. W tym roku na aukcję trafiło spotkanie z Agnieszką Dygant. Aktorka oferuje rozmowę w miłej atmosferze oraz deskę serów we francuskim bistro w Warszawie. Zwycięzca licytacji będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Realizacja aukcji powinna odbyć się do końca tego roku.

Agnieszka Dygant - aktorka

Agnieszka Dygant jest aktorką, którą widzowie TVN znają z serialu "Prawo Agaty" i filmów z serii "Listy do M.", gdzie wraz z Piotrem Adamczykiem stworzyła zabawny i poruszający duet. Widzowie, którzy lubią mocniejsze klimaty z pewnością polubili jej rolę w "Kobietach mafii".

Listy do M. 5: Agnieszka Dygant w Quizie Walentynkowym!

Źródło: allegro.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości