Kupił żonie w prezencie restaurację, a później pojawiły się kłopoty! "Czarny Bawół" potrzebował pomocy Magdy Gessler

Przedpremierowo: Specjalność zakładu - golonka z frytownicy i niejadalna kapusta!
W czym tkwił problem w karczmie „Czarny Bawół” w Starym Czarnowie?
Restauracja "Czarny Bawół" za czasów PRL-u była kultowym miejscem. Po latach znalazła się w poważnych tarapatach. Właścicielka dostała lokal w prezencie od swojego męża, nie mając żadnego pojęcia o prowadzeniu gastronomii. Czy Magda Gessler tchnie w lokal drugie życie?

W środę o 15:30 na antenie TVN odbędzie się powtórka siódmego odcinka 18. sezonu "Kuchennych Rewolucji". Widzowie będą mogli poznać historię restauracji "Czarny Bawół" z podszczecińskiego Starego Czarnowa, który w czasach PRLu, cieszył się wielką popularnością. Od jakiegoś czasu trafił w ręce małżeństwa - Anki i Irka. Prowadzenie lokalu powoli zaczęło ich jednak przerastać. Na prośbę siostrzenicy i córki właścicieli w lokalu zjawia się Magda Gessler, która spróbuje uratować tę restaurację.

Kupił żonie restaurację w prezencie na 25. rocznicę ślubu! Przez to pojawiły się kłopoty

"Czarny Bawół" za czasów PRL był jednym z najpopularniejszych lokali w okolicy. Lata temu właściciele tego lokalu Irek i Anna chodzili na randki. Z sentymentu Irek porwał się na pomysł, aby kupić żonie " restaurację "Czarny Bawół" w prezencie na 25. rocznicę ślubu. Jego entuzjazmu jednak nie podzielała żona, która nie chciała się zgodzić na przejęcie zaniedbanego lokalu, ale Irek był tak zapalony do pomysłu, że w końcu postawił na swoim i oboje zostali właścicielami restauracji.

Knajpa nie odzyskała jednak dawnej świetności. A co gorsza właścicielka wpadła w nie lada tarapaty i powoli straciła nadzieję na polepszenie sytuacji, a jej głowę przejęły czarne myśli o rachunkach, które trzeba opłacać. Annę bardzo wspiera jej córka Patrycja oraz siostrzenica Kinga, które bardzo martwi, że Anna, kiedyś radosna i pełna energii teraz tak się zmieniła i jest cieniem dawnej siebie. Dlatego obie dziewczyny zdecydowały się wezwać na pomoc Magdę Gessler, wierząc, że tylko ona może pomóc i wrócić im "dawną Andzię".

Zgłoś swoją restaurację do "Kuchennych Rewolucji"

Twoja restauracja potrzebuje pomocy? Zgłoś się do kreatorki stylu i smaku - Magdy Gessler. Wyślij zgłoszenie i poddaj się "Kuchennym rewolucjom"! Nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do Twojego baru, restauracji i pomoże Ci zacząć od nowa, dzieląc się swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Formularz zgłoszeniowy wypełnisz TUTAJ.

Autor: Jakub Tuchaj

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?