Właściciel mówił do kotleta, a pomoc kuchenna zachwyciła Magdę Gessler! Niesamowite sceny w restauracji "Sjesta"

Kucharz rozmawia z kotletem, Gessler gratuluje pomocy kuchennej – tu wszystko jest nie tak!
Kucharz rozmawia z kotletem, Gessler gratuluje pomocy kuchennej – tu wszystko jest nie tak!
We wtorek o 16:00 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć powtórkę pierwszego odcinka 18. sezonu programu "Kuchenne Rewolucje". Tym razem Magda Gessler ruszyła na pomoc restauracji "Sjesta", której właściciel stał na skraju bankructwa.

W 1. odcinku 18. sezonu Magda Gessler wybierze się do Częstochowy. Tam swoją restaurację prowadzi Darek, który gotował już jako mały chłopak, ponieważ musiał pomóc swojej mamie, która sama wychowywała czwórkę dzieci.

Po ukończeniu szkoły otworzył swoją restaurację, która specjalizowała się w międzynarodowych daniach. Po 8 latach prowadzenia z pełnym zaangażowaniem własnej restauracji Darek boryka się z problemami finansowymi i jest o mały włos od zbankrutowania. Ostatnią deską ratunku jest dla niego pomoc Magdy Gessler.

Kuchenne Rewolucje w restauracji "Sjesta" - co się wydarzyło?

Choć lokal prowadzony przez Dariusza ma stałych klientów, którzy chwalą sobie jego kuchnię, to wciąż za mało, by przynieść odpowiednie zyski. Z tego powodu właściciel lokalu powoli przestaje wierzyć we własne możliwości.

Magda Gessler poradzi kucharzowi, by skupił się na tradycyjnych polskich daniach i poprosi go o przyrządzenie klasycznego kotleta de volaille. Darek wraz z pomocą kuchenną będą starali się zachwycić ją swoimi kotletami. Właściciel będzie tak przejęty, że podczas smażenia będzie mówił do smażącego się kotleta. Jednak jego czary nie przyniosą oczekiwanego rezultatu.

To kotlet jego pomocy kuchennej skradnie serce Magdy Gessler! Na tym jednak nie koniec wielkich emocji! Więcej dowiedzie się, oglądając pierwszy odcinek 18. sezonu "Kuchennych Rewolucji".

Twoja restauracja potrzebuje pomocy? Zgłoś się do programu!

Twoja restauracja potrzebuje pomocy? Zgłoś się do kreatorki stylu i smaku — Magdy Gessler. Wyślij zgłoszenie i poddaj się "Kuchennym rewolucjom"! Nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do Twojego baru, restauracji i pomoże Ci zacząć od nowa, dzieląc się swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Formularz zgłoszeniowy wypełnisz TUTAJ.

Autor: Jakub Tuchaj

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?