Morderstwo według nowej zasady gry. Podsumowanie 8. odcinka "The Traitors. Zdrajcy"

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek szóstą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Maciej Paszek szóstą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Sekretna eliminacja przez zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Sekretna eliminacja przez zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski zaskoczył graczy. Zrezygnował z pieniędzy
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski zaskoczył graczy. Zrezygnował z pieniędzy
The Traitors. Zdrajcy: Sandra i Manae podejrzewają Dominikę
The Traitors. Zdrajcy: Sandra i Manae podejrzewają Dominikę
The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Patryk Szczypka na celowniku lojalnych
The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Patryk Szczypka na celowniku lojalnych
The Traitors. Zdrajcy: Strzelanie z kuszy i procy
The Traitors. Zdrajcy: Strzelanie z kuszy i procy
Malwina Wędzikowska przygotowała niespodzianki dla uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Zrezygnowała z głosowania przy okrągłym stole i zmieniła zasady eliminacji przez zdrajców. Zobacz najlepsze fragmenty z ósmego odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 8.

Winę za wydarzenia z okrągłego stołu w poprzednim odcinku, Dorota Świętoniowska wzięła na siebie. Jej podejrzenia okazały się błędne, przez co z programem pożegnał się lojalny Adam Kossut. Dominika Michałowska i Olga Kelm wydały wyrok. W nocy odbyła się kolejna eliminacja przez zdrajców. Maciej Paszek nie pojawił się na śniadaniu.

Po ostatnich burzliwych dniach, Malwina Wędzikowska przekazała graczom ważną informację na temat kolejnych obrad okrągłego stołu. Zawodnicy mogli chwilę odetchnąć. Prowadząca przygotowała dla zdrajców specjalną misję! Dominika Michałowska i Olga Kelm dostały trudne zadanie do wykonania.

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

Zdrajcy podczas nocnej narady zamordowali lojalnego. Maciej Paszek został szóstą ofiarą wyeliminowaną z programu przez zdrajczynie, opuścił zamek w Mielmont. Dominika Michałowska i Olga Kelm wydały wyrok. Zdrajcy mordują, lojalni starają się ich wytropić i usunąć z gry. Każdy z uczestników ma swoją strategię w drodze po wygraną. Do zdobycia jest nawet pół miliona złotych!

Maciej Paszek otrzymał list od zdrajców. Wyznał, że ma pewne przypuszczenia. Podejrzewa, że Olga Kelm jest zdrajczynią i powiedział o tym kilku graczom. Justyna Kąkol, Piotr Sinicki, Mikołaj Milcke i Dorota Świętoniowska byli zasmuceni eliminacją Macieja z programu. Docenili strategię zdrajców.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 12 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk i Maciej Paszek. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski i Adam Kossut.

The Traitors. Zdrajcy: Sandra i Manae podejrzewają Dominikę
Zobacz fragment 8. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Lojalni tropią zdrajców w "The Traitors. Zdrajcy"

Dominika Michałowska i Patryk Szczypka znaleźli się na celowniku uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Sandra Plajzer postanowiła rozegrać grę po swojemu. Przekonana, że Dominika jest zdrajcą, zamierzała przekonać pozostałych graczy do swojej racji. Manae Shimizu-Kaczmarczyk także miała poważne argumenty przeciwko niej. Mikołaj  Jaworski i Mikołaj Milcke podejrzewali, że zdrajcą może być Patryk Sczypka.

Strzelanie z kuszy i procy w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska przygotowała dla graczy w "The Traitors. Zdrajcy" zadanie, w którym potrzebne były umiejętności strzeleckie. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy strzelali do celu z kuszy i procy. Trafny strzał był nagradzany informacją jakich symboli wśród porozrzucanych kamieni szukać mają członkowie drugiej części zespołu. Utrudnienie polegało na powiązaniu ze sobą szurkami uczestników...

Gracze wykonywali misję w dwóch grupach: Stanley, Teo, Piotr, Dominika, Sandra, Manae oraz Olga, Mikołaj J., Patryk, Justyna, Mikołaj M., Dorota. Do zdobycia były złote monety o wartości nawet 30 tysięcy złotych. Za wykonanie zadania otrzymali 12 tysięcy złotych, które zasiliły konto nagrody finałowej. Uczestnicy w tej misji musieli wykazać się także umiejętnością doskonałej komunikacji między sobą i koordynacji działań za pomocą krótkofalówek.

Zmiana zasad gry w "The Traitors. Zdrajcy"

Niespodziewany zwrot akcji w 8. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Malwina Wędzikowska zrezygnowała z kolejnych obrad okrągłego stołu i zaprosiła na uroczystą kolację uczestników reality show. Wszyscy spotkali się w eleganckich strojach. Zawodnicy mogli chwilę odetchnąć. Jednak wizję spokojnego wieczoru przysłoniły nowe wydarzenia.

Prowadząca poprosiła, aby ochotnik spośród uczestników wymienił osobę, której ufa najbardziej. Jako pierwszy zgłosił się Stanley Ayomo. Wskazał Teo Daeyeonga Chunga. Kolejne osoby wybierały spośród następnych graczy. Jako ostatni został Mikołaj Jaworski. Malwina podarowała mu deser. Okazało się, że są to złote monety, zdobyte podczas zadania. Mikołaj mógł zostawić dla siebie 12 tysięcy złotych, ale zdecydował się przekazać je do wspólnej puli finałowej.

Malwina przygotowała dla zdrajców specjalną misję! Dominika Michałowska i Olga Kelm dostały list od prowadzącej. Kiedy go przeczytały, nie ukrywały zdziwienia. Zmieniły się zasady eliminacji lojalnej osoby z programu. Oto treść wiadomości:

"Drodzy zdrajcy, dzisiaj nie będzie nocnej narady zdrajców. Zamiast tego musicie sekretnie porozumieć się i wybrać lojalnego, którego chcielibyście wyeliminować. Potem jedna z was przypieczętuje tę decyzję zdaniem wypowiedzianym do wybranego lojalnego: Kocham cię. Na eliminację macie czas do północy, później szansa przepada".

The Traitors. Zdrajcy: Sekretna eliminacja przez zdrajców
Źródło: TVN

Narada zdrajców w 8. odcinku programu "The Traitors. Zdrajcy"

W 8. odcinku Dominika Michałowska i Olga Kelm zdążyły w wyznaczonym czasie wykonać eliminację według nowych zasad. Porozumiały się sekretnie między sobą i wytypowały gracza. Teo Daeyeong Chung został kolejną ofiarą zdrajczyń. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać program?

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Do udziału w reality show zakwalifikowało się 24 osoby. Gracze rywalizują o nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych!

Premiera nowych odcinków programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 8. epizodu w weekend. W sobotę, 20 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 21 kwietnia o godz. 17:30 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1., odcinek 8.
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska, Mikołaj Jaworski
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Staney Ayomo
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
+21
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości