"Może warto byłoby przyjąć tę rolę?". Mikołaj Milcke o byciu zdrajcą w "The Traitors. Zdrajcy"

240523_the_traitors_live_fragm1
Mikołaj Milcke został zamordowany przez zdrajców w 12. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". W rozmowie z Malwiną Wędzikowską, Mikołaj dzieli się przemyśleniami na temat roli zdrajcy w reality show.

Jak Mikołaj Milcke poprowadziłby grę jako zdrajca?

Podczas wspólnego oglądania finałowego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy", Malwina Wędzikowska zapytała Mikołaja Milcke, w jaki sposób on poprowadziłby grę, gdyby przypadła mu rola zdrajcy.

Ja [...] przede wszystkim nie broniłbym się tak bardzo przed byciem zdrajcą
mówi Mikołaj

Pisarz stwierdził, że w pewnym momencie gry bardzo nie chciał przyjąć roli zdrajcy, bo uważał, że się do tego nie nadaje i zwyczajnie nie udźwignie presji związanej z podwójną tożsamością. "Poczułem, że to nie moja rola, że się w tym nie sprawdzę, że tak nie potrafię” - dodaje uczestnik.

Czas zmienia perspektywę

Milcke przyznaje, że z perspektywy czasu widzi, iż przyjęcie roli zdrajcy mogłoby być fascynującym wyzwaniem. „To jest ta sama rola, tylko po drugiej stronie barykady” – dodaje Malwina Wędzikowska. „Może wystarczyłoby nie mówić co drugie zdanie, że nie chcę być zdrajcą. Może warto było przyjąć tę rolę” -dodaje pisarz. Wypowiedź Mikołaja pokazuje, jak trudno jest zaakceptować i zrozumieć własne możliwości w grze, która wymaga od uczestników nie tylko sprytu, ale i umiejętności manipulacji.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Mikołaj Milcke - kto to?

Mikołaj Milcke ma 42 lata. Jego miejsce zamieszkania to Warszawa. Jest pisarzem. Autor książki „Gej w wielkim mieście”, która stała się klasykiem wśród społeczności osób LGBT. Napisał jeszcze kolejne trzy tomy kontynuacji. W 2023 roku razem z Aleksandrą Wierzbicką wydał książkę „Kalina Jędrusik. Opowieść córki z wyboru”. Z zawodu jest technikiem ochrony środowiska oraz dziennikarzem. Zajmuje się także pisaniem artykułów i przemówień na zamówienie.

Ekstrawertyczny, bardzo ekspresyjny. Lubi towarzystwo innych ludzi. Jest odważny, ale ostrożny w podejmowaniu ryzyka - spontaniczny i wybuchowy.

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Milcke podsumował udział w reality show
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Mikołaj Milcke został został wyeliminowany z gry przez Olgę Kelm i Piotra Sinickiego w 12. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Uczestnik zdawał sobie sprawę z tego, że to jest gra, która rządzi się swoimi prawami. Był jednym z mocniejszych zawodników. Zdrajcy uznali go za groźnego wroga, docenili jego inteligencję i umiejętność obserwacji.

Casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"

Trwa casting do drugiego sezonu "The Traitors. Zdrajcy". Zgłoś się już dziś! To doskonała wiadomość dla wielu fanów! Polska wersja programu spodobała się widzom. Stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji. Wkrótce zaczniemy przygotowania i nagrania drugiej edycji reality show.

Program "The Traitors. Zdrajcy" miał swoją premierę w lutym 2024 roku. To jedna z najgorętszych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner BrosDiscovery. Zdobył uznanie telewidzów i zapewnił TVN pozycję lidera. Reality show jest również w ścisłej w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny w Playerze.

Weź udział w castingu do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Wypełnij formularz i zgłoś się do programu! KLIKNIJ TU >>>

Autor: Marta Kijewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości