The Traitors. Zdrajcy: Błąd kosztował graczy 15 tysięcy złotych

The Traitors. Zdrajcy: Justyna, Mikołaj, Piotr
The Traitors. Zdrajcy: Gracze stracili 15 tysięcy złotych
Malwina Wędzikowska sprawdziła wiedzę graczy o nich samych. Jedna błędna odpowiedź przekreśliła szansę na podwojenie wygranej kwoty. Zobacz fragment 10. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" – odcinek 10.

Malwina Wędzikowska wysłała uczestników na kolejną misję. Był to test sprawdzający wiedzę o nich samych. Kilka dni wcześniej gracze wypełnili ankiety z pytaniami, jak postrzegają i co sądzą o innych uczestnikach. Te odpowiedzi zostały wykorzystane w trakcie zadania. W sąsiednim miasteczku prowadząca przygotowała dla graczy specjalny wyścig. Trasa nie była w żaden sposób oznaczona, uczestnicy musieli ją sami odkrywać odpowiadając na pytania. Jeśli odpowiedzieli prawidłowo, pojechali dobrą trasą. Jeśli odpowiedź był błędna, musieli wrócić na trasę. Za wykonanie zadania w określonym czasie, mogli wygrać 15 tysięcy złotych. Stawka mogła zostać podwojona, jeśli odpowiedzą prawidłowo na wszystkie pytania. Niestety jedna błędna odpowiedź przekreśliła szansę na podwojenie wygranej kwoty.

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski zaskoczył graczy. Zrezygnował z pieniędzy
Źródło: TVN

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - na czym polega program?

Program "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości