"Dorwijcie ich". Dorota Świętoniowska odpadła z programu "The Traitors. Zdrajcy"

The Traitors. Zdrajcy: Dorota Świętoniowska odpadła z programu
Źródło: TVN
Gracze wyeliminowali lojalną. Dorota Świętoniowska ostrzegła ich i życzyła powodzenia w tropieniu zdrajców. Zobacz fragment 11. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 11.

W 11. odcinku "The Traitors. Zdrajcy" w grze zostało już 8 osób. Zdrajcy i lojalni stracili swoich uczestników. Gracze nie wiedzą, ilu jest zdrajców. Mogą spodziewać się po każdym, że przeszedł na drugą stronę. Nikt nie może ufać nikomu. Malwina Wędzikowska nadzoruje rozmowy graczy przy okrągłym stole.

Uczestnicy mogli kolejny raz sprawdzić siebie wzajemnie. Na celowniku znaleźli się Piotr Sinicki, Patryk Szczypka oraz Dorota Świętoniowska. Podczas głosowania najwięcej głosów otrzymała Dorota. Świętoniowska odpadła z programu. Była lojalna, jednak gracze wyeliminowali ją większością głosów w jedenastym epizodzie reality show. To kolejna osoba z grupy lojalnych, która została wyeliminowana z gry.

Zgłoś się na casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"! >>>

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 17 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Teo Daeyeong Chung i Sandra Plajzer. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy - Monika Kosowska, Alex Cichosz i Dominika Michałowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski, Adam Kossut, Mikołaj Jaworski i Dorota Świętoniowska.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości